Szukaj

Ciężarna Kurdej-Szatan podpadła internautce: „Mega nieodpowiedzialne”. Jest odpowiedź

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan wybrała się na rodzinne wakacje, a zdjęciami z wypadu chętnie chwali się w social mediach. Gwiazda na pewno nie sądziła, że ostatnie kadry z górskim krajobrazem w tle wywołają tyle kontrowersji. Co zarzucają jej fani?

Barbara Kurdej-Szatan jest już na finiszu ciąży. Aktorka jeszcze tego lata urodzi swoje drugie dziecko. Na początku starała się ukrywać swój odmienny stan. Jednak gdy ciąża wkroczyła w bezpieczny okres, postanowili razem z mężem ogłosić radosną nowinę. Od tamtej pory przyszła mama nie ma zamiaru ukrywać swojej wielkiej radości i chętnie chwali się przed internautami kolejnymi zdjęciami.

Na profilu gwiazdy co chwilę pojawiają się nowe zdjęcia, na których możemy podziwiać sporych rozmiarów brzuszek. Fanom aktorki najbardziej do gustu przypadły te z bardzo naturalnych sesji ciążowych. Basia zdradziła już, że urodzi syna, a jak donosi portal pudelek.pl, chłopiec prawdopodobnie otrzyma tradycyjne, chociaż bardzo popularne ostatnio imię – Henryk. Korzystając z ostatnich wolnych chwil tuż przed porodem, gwiazda z całą rodziną wybrała się na urlop.

Barbara Kurdej-Szatan odpowiada internautce

Basia razem z mężem Rafałem, córeczką Hanią, oraz uroczym szczeniaczkiem buldoga francuskiego, który niedawno dołączył do rodziny, wybrali się na wakacje. Podobnie, jak większość polskich gwiazd tegoroczne lato postanowili spędzić w Polsce. Rodzina zdecydowała się odwiedzić Zakopane. To ostatnio bardzo popularny kierunek wśród polskiego show-biznesu, ponieważ zdjęciami z tej miejscowości chwalili się już między innymi Katarzyna Cichopek, czy Agnieszka Kaczorowska. Jednak to fotografie, które udostępniła przyszła mama, wzbudziły w sieci wielkie poruszenie.

Basia dodała zdjęcia, na których pozuje na tle górskiego krajobrazu, z opisu wiemy, że jest na szczycie Kasprowego Wierchu. Pomimo że nie tylko sama bohaterka, ale też widok zapiera dech, to internauci nie podeszli do tego kadru z entuzjazmem.

Buziaki z Kasprowego od naszej dwójki – czytamy w opisie.

Po udostępnieniu tych zdjęć na Basię spadła fala krytyki. W komentarzach wielu internautów miało do niej zastrzeżenia. Jedni krytykowali ją za nieodpowiedni strój na górskie wycieczki, inni natomiast pisali, że wędrówka w góry w tak zaawansowanej ciąży nie jest najlepszym pomysłem.

Mega nieodpowiedzialne zachowanie – napisała jedna z internautek.

Gwiazda M jak Miłość postanowiła odnieść się do tych słów i uspokoić swoich obserwatorów.

Przecież tam się wjeżdża kolejką – odpowiedziała aktorka.

Dyskusja niestety ciągnęła się dalej i zeszła na temat koronawirusa. Fanka ponownie zarzuciła jej, że podróżowanie ciasną kolejką z obcymi osobami nie należy do najlepszych rozwiązań.

Całą wymianę komentarzy pomiędzy gwiazdą a internautką zobaczycie w naszej galerii.

 

 


Basia Kurdej-Szatan odpowiada na komentarze

Basia Kurdej-Szatan odpowiada na komentarze

Basia Kurdej-Szatan odpowiada na komentarze

Basia Kurdej-Szatan odpowiada na komentarze

Barbara Kurdej-Szatan pozdrawia z gór

Barbara Kurdej-Szatan pozdrawia z gór

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×