Szukaj

Bal TVN 2019: Tak bawiły się gwiazdy! Na Instagramie pojawiło się mnóstwo zdjęć!

Bal TVN 2019 Kulisy

Bal TVN 2019 Kulisy

Bal TVN 2019 w tym roku był niezwykle udany. Pojawiło się mnóstwo gwiazd, w przepięknych stylizacjach, ale najważniejsze, że wszyscy się świetnie bawili, a cel był szczytny. Zobaczcie, jakie zdjęcia zalały Instagram. 

Bal Fundacji TVN Nie jesteś sam – Sen nocy letniej, to wydarzenie, które co roku przyciąga największe osobistości ze świata mediów. Kreacje gwiazd na ten szczególny wieczór przygotowywane są od miesięcy. Oprawa zawsze jest piękna, gwiazdy przybywają – gwiazdy występują. A wszystko to w szczytnym celu. Mało tego, wszyscy świetnie się bawią.

Zobacz: Bal TVN 2019: Kinga Rusin najpiękniejszą gwiazdą wieczoru! Królowa mogła być tylko jedna!

Jak bawiły się gwiazdy na Balu TVN 2019?

Już podczas balu na Instagramie pojawiły się fotorelacje z imprezy. Na zdjęciach widać uśmiechniętych, świetnie bawiących się ludzi. Tańce, hulanki, swawole. Każdy z gości znalazł czas i energię, żeby wesprzeć Fundację TVN Nie jesteś sam, a przy tym trochę się rozerwać. Przy napiętych grafikach, licznych zobowiązaniach zawodowych, taki moment relaksu i rozrywki jest bardzo cenny. Relacje w social mediach nie pozostawiają wątpliwości. Wszyscy świetnie się bawili. Zdjęcia w naszej galerii.

Zobacz: Bal TVN 2019: Małgorzata Kożuchowska pokazała klasę! Takiej kreacji mogą pozazdrościć jej największe światowe gwiazdy

W jakim celu odbywa się bal TVN?

To była już 10. odsłona imprezy. Jej celem nie jest tylko zadawanie szyku w wymyślnych kreacjach, ale przede wszystkim czynienie dobra. Zebrani goście i tym razem nie zawiedli – zebrano aż 2 miliony złotych! Rekordowa kwota zostanie przekazana na wspieranie chorych dzieci, które są podopiecznymi Fundacji TVN-u Nie jesteś sam. Tegoroczną imprezę uświetnił występ Edyty Górniak i Kuby Badacha.

Zobacz: Bal TVN 2019: Małgorzata Rozenek w najoryginalniejszej kreacji wieczoru! Będą o niej mówić latami!


Bal TVN 2019 - zabawa

Bal TVN 2019 - zabawa

Bal TVN 2019 - zabawa

Bal TVN 2019 - zabawa

Bal TVN 2019 - zabawa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×