Ariana Grande pochwaliła się ślubnym prezentem. To jedyna niespodzianka, jaką pokazała światu. Przyda się na lata

Ariana Grande - prezent ślubny

Ariana Grande - prezent ślubny

Ariana Grande i Dalton Gomez zaskoczyli fanów i pobrali się w tajemnicy 15 maja w posiadłości wokalistki. Dopiero teraz docierają więc do nich prezenty ślubne. Ten, który wysłała im PETA, to strzał w 10!

Ariana Grande 15 maja wzięła ślub. Informacja zelektryzowała kolorową prasę. O tym, że wokalistka wyszła za mąż, powiadomił przedstawiciel gwiazdy, który te radosne nowiny potwierdził w oświadczeniu przekazanym portalowi Just Jared. 

Fani nie ukrywali, że są zaskoczeni, bo, mimo że ich idolka i Dalton Gomez byli zaręczeni, to jednak nic nie wskazywało, że planują się pobrać. Para tak powiedziała sobie w domu Ariany w Montecito w Kalifornii. Zorganizowali kameralną uroczystość, której świadkami byli ich bliscy:

Pobrali się. Uroczystość była mała i kameralna. Był to czas pełen szczęścia i miłości. Nowożeńcy i obie rodziny nie mogą być szczęśliwsi – podał mówiła osoba ze sztabu gwiazdy portalowi People.

Najpierw do mediów przeciekło kilka fotografii, na których można było podejrzeć, jak pięknie wyglądała panna młoda, a kilka dni później już sama Grande uraczyła fanów zdjęciami z tego wielkiego dnia.

Ciekawostką jest, że bardzo szybko okazało się, iż post z kadrami ze ślubu, stał się najbardziej lubianym wpisem na Instagramie wszechczasów, w którym pojawiają się ludzie. Jak dotąd ma ponad 26 milionów polubień!

To, że Ariana nie ogłosiła ślubu, a wszystko odbyło się w sekrecie, spowodowało, że jeszcze odbiera gratulacje, no i prezenty ślubne.

Jaki prezent ślubny dostała Ariana Grande od PETA?

Grande od dawna jest wielką fanką PETA, a ostatnio była pod wrażeniem uruchomienia Orange Twins Rescue schroniska w Los Angeles, które koncentruje się na ratowaniu i rehabilitacji zwierząt oraz znajdowaniu dla nich kochających domów. Ariana nie ukrywa, że wspiera inicjatywę, dlatego też jej ślub w zeszłym miesiącu był dla organizacji doskonałą okazją do okazania wokalistce i jej mężowi miłości i szacunku.

Para młoda otrzymała wspaniały prezent. PETA przesłała im rower – tadem. Northwoods Dual Drive kosztuje 700 dolarów (2500 zł) i jest w pełni wegański, ma siedzenie ze sztucznej skóry i jest zbudowany z części i pomalowany farbą, które nie mają śladu pochodzenia zwierzęcego.

Ariana i Dalton mieszkają w Montecito, a to jest okolica idealna dla rowerzystów. PETA ze swoim podarunkiem trafiła w 10!


Ariana Grande - prezent ślubny od PETA

Ariana Grande - prezent ślubny od PETA

Ariana Grande - ślub

Ariana Grande - ślub

Ariana Grande - ślub

Ariana Grande - ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×