Zupełnie odmieniony Antek Królikowski pręży wytatuowany brzuch. „Jaka forma”. Takiego go jeszcze nie widzieliśmy

Antoni Królikowski

Antoni Królikowski

Antek Królikowski pokazał się na Instagramie zupełnie odmieniony. Jak wygląda z wytatuowanym brzuchem i długich włosach?

Antoni Królikowski to jeden z najbardziej utalentowanych i cenionych aktorów młodego pokolenia. Możemy oglądać go w wielu produkcjach, między innymi u Patryka Vegi. Niedawno głośno było o jego związku z Joanną Opozdą. Para rozstała się w grudniu ubiegłego roku, ale okazuje się, że dali sobie kolejną szansę i ponownie są razem.

Zobacz także: Opozda i Królikowski ponownie razem. Aktor romantycznym zdjęciem rozwiał wszelkie wątpliwości

Oprócz tego Antek jest także znanym miłośnikiem futbolu. Nie tylko kibicuje, ale także sam lubi rozegrać mecz:

W piłkę gram od dziecka. Wychowywałem się na boiskach. Byłem nawet zawodnikiem dwóch piłkarskich klubów: KS Piaseczno i LKS Jedność Żabieniec. Do dziś grywam, jeżeli jest jakaś okazja, głównie z chłopakami z RAP-u [Reprezentacja Artystów Polskich – przyp. red.]. Kibicować najbardziej lubię jednak przed telewizorem, szczególnie gdy gra Liverpool. Jestem fanem Premier League – mówił w wywiadzie z Logo.

W czasie Euro 2020 dzielnie wspiera biało-czerwonych. Wybrał się nawet do Hiszpanii, żeby w tym ciężkim dla Polaków czasie kibicować im na miejscu, kiedy to udało im się zremisować z trudnym rywalem.

We wtorek na Instagramie aktora pojawiło się zaskakujące zdjęcie. Antek wytatuował sobie brzuch?

Antek Królikowski z wytatuowanym brzuchem. Jak wygląda?

Antoni Królikowski w najnowszym poście na Instagramie pojawił się zupełnie odmieniony. Pręży obnażony wytatuowany brzuch. Długie włosy ma wysoko spięte i wygląda zupełnie inaczej, niż się przyzwyczailiśmy. Oczywiście to metamorfoza, która jest przygotowaniem do kolejnego filmu:

Poznajcie Kajetana #nowyfilm #komedia #kryptonimpolska #antonikrólikowski – napisał Królikowski.

Zapowiada się nowa rola Antka Królikowskiego. Tym razem będzie to komedia, jak wynika z hasztagów. Internauci komentują odmieniony wizerunek ulubieńca, pisząc między innymi, że są pod wrażeniem jego formy. Oczywiście nie mogą się już doczekać kolejnego wcielenia aktora. Zapowiada się ciekawie.


Antoni Królikowski z tatuażami na ciele

Antoni Królikowski z tatuażami na ciele

Antoni Królikowski - Euro 2020 przed meczem Polska-Hiszpania

Antoni Królikowski - Euro 2020 przed meczem Polska-Hiszpania

Joanna Opozda i Antek Królikowski znowu razem

Joanna Opozda i Antek Królikowski znowu razem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×