Antek Królikowski rozpływa się nad Joanną Opozdą: „Nie sposób oderwać od Ciebie wzroku”. W pięknych słowach wypowiada się o matce swojego dziecka

Antek Królikowski i Joanna Opozda

Antek Królikowski i Joanna Opozda

Antek Królikowski rozpływa się nad swoją żoną, Joanną Opozdą. Na Instagramie pod jej adresem nie szczędzi miłych słów. Co napisał?

Joanna Opozda i Antek Królikowski latem stanęli na ślubnym kobiercu. Słowa przysięgi wypowiedzieli w jednym z kościołów, gdzie towarzyszyło im sporo osób. Wśród nich nie brakowało nazwisk znanych z pierwszych stron gazet. Okazuje się, że wkrótce małżonkowie sprawdzą się w kolejnej roli – zostaną rodzicami.

Chociaż kolorowa prasa od dawna spekulowała na temat ciąży Opozdy, zarówno ona, jak i jej mąż nie wypowiadali się na ten temat. Przerwali jednak milczenie i wydali w tej sprawie oficjalne oświadczenie. Przekazali, że w ich życiu szykuje się niemała rewolucja:

Tak, to prawda spodziewamy się dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi. Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej.

Antek Królikowski rozpływa się nad Joanną Opozdą

Niedawno Joanna Opozda pierwszy raz od ogłoszenia ciąży wybrała się na branżową imprezę. Pojawiła się na otwarciu 37. Warszawskiego Festiwalu Filmowego, gdzie zaprezentowano film o Brigitte Bardot z jej udziałem. Aktorka cierpliwie pozowała do zdjęć paparazzi, a gdy premiera dobiegła końca, podzieliła się swoimi doświadczeniami w mediach społecznościowych.

Opozda na swoim Instagramie opublikowała pamiątkowe zdjęcie. Podkreśliła, że bardzo się cieszy z tego, że może być częścią projektu:

Cieszę się, że mogłam być częścią tego niezwykłego projektu.

Antek Królikowski nie pozostawił wpisu bez reakcji. W komentarzu podkreślił, że jest bardzo dumny z żony:

Przepiękny film! Wiesz, kochanie, jak bardzo podoba mi się ten film i Twoja rola, ale piszę tu z pozycji Twojego wieloletniego psychofana: Czeka się na Ciebie, a gdy tylko pojawiasz się na ekranie, to magnetyzujesz i nie sposób oderwać od Ciebie wzroku.

Aktor na temat roli Opozdy w filmie wypowiedział się też na swoim profilu. Udostępnił zdjęcie z ukochaną, w którego opisie przekonywał, że fenomenalnie poradziła sobie z powierzonym przez reżysera zadaniem:

Moja piękna utalentowana żona. Film Lecha Majewskiego „Brigitte Bardot Cudowna” to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy kochają kino! Aśka zagrała fenomenalnie tytułową rolę! Duma!!!

Trzeba przyznać, że taki mąż to skarb!


Antek Królikowski komplementuje Joannę Opozdę

Antek Królikowski komplementuje Joannę Opozdę

Joanna Opozda chwali się nową rolą

Joanna Opozda chwali się nową rolą

Joanna Opozda w ciąży na otwarciu festiwalu

Joanna Opozda w ciąży na otwarciu festiwalu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×