Joanna Opozda w ciąży na imprezie. Po raz pierwszy pojawiła się publicznie w odmiennym stanie

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda po raz pierwszy pojawiła się publicznie po potwierdzeniu, że jest w ciąży. Żona Antka Królikowskiego prezentowała się zjawiskowo. Zobaczcie zdjęcia.

Joanna Opozda po raz pierwszy od ogłoszenia ciąży pokazała się publicznie. Na otwarciu 37. Warszawskiego Festiwalu Filmowego z uśmiechem pozowała na ściance. Jak wyglądała? Czy widać brzuszek?

Ciężarna Joanna Opozda na otwarciu festiwalu. Jak wyglądała?

Joanna Opozda i Antek Królikowski w sierpniu zdecydowali się sformalizować swój związek. Urządzili piękne wesele, a zdjęcia z uroczystości błyskawicznie trafiły do sieci. Już wówczas pojawiły się pierwsze plotki o tym, że małżonkowie spodziewają się dziecka. Aktorka jednak dementowała te doniesienia i zaprzeczała, że jest w ciąży.

O ciąży żony Antka Królikowskiego znowu zrobiło się głośno za sprawą konfliktu z jej ojcem Dariuszem, który był szeroko komentowany w mediach. Potem sama zainteresowana zabrała glos i potwierdziła, że będzie mamą.

Przyznała w obszernym poście, że początek tego wyjątkowego stanu jest dla niej niezwykle trudny i chciała jak najdłużej zatrzymać tę informację dla siebie. Niestety bez jej wiedzy trafiła ona do mediów.

[…] Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej. Niestety, wbrew naszej woli i bez naszej wiedzy, została ona upubliczniona, a w ostatnich dniach stała się – wraz z wieloma insynuacjami dotyczącymi życia prywatnego […]. Mamy nadzieję, że za kilka miesięcy będziemy mogli podzielić się z Państwem naszym szczęściem. Dziś jednak zdrowie naszego dziecka jest dla nas najważniejsze – by móc je chronić, musimy mu zapewnić spokój.

Wydaje się, że Joanna Opozda czuje się już na tyle dobrze, że zdecydowała się pojawić publicznie. W kobaltowym garniturze z uśmiechem prezentowała się na ściance. Obszerny krój stroju nie pozwalał dostrzec krągłości aktorki. Zajrzyjcie do naszej galerii.

 


Joanna Opozda w ciąży na otwarciu festiwalu

Joanna Opozda w ciąży na otwarciu festiwalu

Joanna Opozda w ciąży na otwarciu festiwalu

Joanna Opozda w ciąży na otwarciu festiwalu

Joanna Opozda w ciąży na otwarciu festiwalu

Joanna Opozda w ciąży na otwarciu festiwalu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×