Szukaj

Anek Królikowski odżył po rozstaniu z Julią Wieniawą! Spektakularnie wbił jej szpilę: „Udało się!”

Antek Królikowski odżył po rozstaniu z Julią Wieniawą! Zanim aktor poznał nową dziewczynę, wybrał się na Bali. Po powrocie do Polski udzielił wywiadu, w którym w spektakularnym stylu wbił szpilę swojej eks-partnerce. Co takiego powiedział?
Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstanie

Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstanie

Antek Królikowski zaraz po rozstaniu z Julią Wieniawą spakował walizki i zrobił sobie prezent urodzinowy „na trzydziestkę” w postaci wakacji na Bali. Aktor na drugim końcu świata miał okazję nie tylko świętować wejście w kolejną dekadę swojego życia, ale też mógł w spokoju poukładać swoje myśli.

O tym, że wyprawa na indonezyjską wyspę była mu potrzebna, przekonywał w jednym z ostatnich wywiadów, w którym w jasno dał do zrozumienia, że udało się mu na dobre zapomnieć o ślicznej aktorce Rodzinki.pl. Jego słowa niekoniecznie spodobają się Julce:

Chciałem zrobić coś dla ciała i głowy, dlatego wyjechałem na indonezyjską wyspę Bali. Tam trochę się uspokoiłem i spojrzałem z dystansem na wszystko. Udało się! Potrzebowałem tego i mam poczucie, że wróciłem silniejszy.

Antek Królikowski jest zakochany

Od momentu powrotu z Azji, Królikowski nie tylko wrócił do publikowania postów w serwisach społecznościowych, ale także poukładał swoje życie prywatne. Antek poznał przepiękną Kasię, z którą obecnie przebywa na majówce w Hiszpanii. Para zdążyła nawet zaliczyć swój pierwszy czerwony dywan – przed wylotem do Barcelony pojawili się na festiwalu Off Camera, na którym brylowała również Julia Wieniawa.

Co do tego, że nowa relacja Królikowskiego jest najpoważniejszą w jego życiu, przekonani są znajomi aktora. To właśnie oni w rozmowie z magazynem Flesz wyznali, że Kasia straciła dla Antka głowę z miłości i planuje spędzić z nim resztę życia:

Jest bystra i zupełnie nie ma parcia na szkło. W dodatku oboje z Antkiem są w bardziej zbliżonym wieku i podobnie widzą przyszłość. Na razie mieszkają oddzielnie, ale rozmawiają już o tym, by to zmienić.

Waszym zdaniem Kasia i Antek pasują do siebie?

Zobacz: Ale romans! Antek Królikowski z nową dziewczyną przyłapani w intymnej sytuacji na plaży w gorącej Hiszpanii! Jest zdjęcie!

Zobacz: Zamieszanie z dziewczyną Antka Królikowskiego. Kim jest piękna Kasia?

Zobacz: Niekulturalne komentarze Jana Wieczorkowskiego pod zdjęciem Antka Królikowskiego z mamą. Wyszło niezręcznie


Antek Królikowski zmienił fryzurę

Antek Królikowski zmienił fryzurę

Antek Królikowski z dziewczyną Kasią - OFF Camera 2019

Antek Królikowski z dziewczyną Kasią - OFF Camera 2019

Antek Królikowski z dziewczyną Kasią - OFF Camera 2019

Antek Królikowski z dziewczyną Kasią - OFF Camera 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×