Szukaj

Kulisy rozstania Antka Królikowskiego i Kasi Dąbrowskiej. Taka kobieta trafia się niezwykle rzadko

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska się rozstali. Co się stało? Prawdopodobne przyczyny rozpadu ich związku obiegły media.

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska byli parą przez 1,5 roku. Pomimo że unikali rozgłosu, co jakiś czas pojawiali się razem na branżowych imprezach lub wrzucali wspólne zdjęcia do sieci. Gdy wydawało się, że ich relacja układa się wzorcowo, partnerka aktora poinformowała, że to koniec.

Kasia opublikowała post na Instagramie, w którym potwierdziła, że jest singieką. Podziękowała Antkowi za wspólnie spędzony czas:

Dziękuję za to 1,5 roku. Nie jesteśmy już razem z Antkiem – napisała.

Dlaczego Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska się rozstali?

Chociaż Dąbrowska wrzuciła post do sieci, Królikowski jeszcze nie skomentował ich rozstania. Co się stało, że para postanowiła zakończyć związek? Gdy zainteresowani milczą, bardziej rozmowne są osoby z ich otoczenia, które donoszą mediom o szczegółach. Jak informuje Na żywo, partnerów poróżniło spojrzenie na przyszłość.

Dziewczyna Antka uważała, że nadszedł już czas poważnych deklaracji z jego strony. Tymczasem ukochany ją rozczarował — czytamy w tygodniku.

Kobieta taka, jak Kasia, która chce poważnej relacji, w świecie show-biznesu trafia się niezwykle rzadko. Gdy jednak Antek nie był na to gotowy, partnerzy postanowili zakończyć związek:

Ostatecznie oboje uznali, że najlepiej będzie zakończyć związek — podaje informator tabloidu.

Od momentu, gdy media obiegła informacja o tym, że Kasia i Antek nie są już razem, kolorowa prasa zaczęła łączyć Królikowskiego z Joanną Opozdą. Niedawno razem pojawili się na urodzinach Gabi Drzewieckiej. Obecny na wydarzeniu informator Pudelka donosił, że ta dwójka bardzo się do siebie zbliżyła:

Antek i Aśka weszli i bawili się razem na tej imprezie, ale trudno było stwierdzić czy jako para, czy dobrzy znajomi – donosi źródło.

Dowodem są zdjęcia, do których dotarł portal. Na jednym z nich Antek całuje Asię w policzek. Czy to coś więcej niż przyjacielski buziak? Opozda poproszona o komentarz powiedziała, że z Królikowskim łączy ich pewien projekt, nad którym pracują.

Zobacz: Antek Królikowski dopiero co się rozstał z Kasią, a już ma nową partnerkę? Joannę zna cały show-biznes


Antek Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Kasia Dąbrowska

Antek Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Kasia Dąbrowska

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska pocałunek w czasie zarazy

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska pocałunek w czasie zarazy

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska – Swingersi

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska – Swingersi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×