Czas ucieka, a Anna Nowak-Ibisz wciąż piękna i młoda! I to bez grama makijażu. Jak ona to robi?

Anna Nowak-Ibisz

Anna Nowak-Ibisz

Anna Nowak-Ibisz bez makijażu na wakacjach. Nie każda gwiazda potrafiłaby pokazać publicznie zdjęcia, na którym nie jest pomalowana. Jak wygląda Pani Gadżet na co dzień? Bardzo dobrze. Dowodem są zdjęcia z Tajlandii.

Anna Nowak-Ibisz obecnie wypoczywa na wakacjach wraz z synem Vincentem w Tajlandii. Tam także świętowała jego urodziny. Bardzo chętnie dzieli się pięknymi widokami, jakie napotyka na miejscu. Wrzuca na swój profil społecznościowy wiele zdjęć. Jednak to ostatnie zaskoczyło fanów bardzo pozytywnie.

W piątkowy poranek Nowa-Ibisz pokazała, jak wygląda bez grama makijażu. Musimy to przyznać, że robi wrażenie. Zauważyliśmy to nie tylko my, ale również jej fani. Są wręcz zachwyceni i co chwilę publikują nowe komentarze.

Wyprawa do turkusowych wód ukrytych w dżungli  wspaniała jest tutaj roślinność !! I te ptaki i ich śpiew! Będzie mi tego brakowało po powrocie ! Bardzo ! Serdeczności , ciągle uśmiechniętych Tajów też – napisała gwiazda.

  • Pani Aniu, bo przecież Matka Natura jest piękna i oczywiście sama nakłada filtr na swoje widoki, TRZEBA o Nią dbać i oczywiście Szanować, żeby mogła cieszyć Nasze Oczy Swoimi Widokami! Miłego spokojnego Pobytu Życzę Pani Aniu dla Was, Wygląda Pani BARDZO Ładnie.
  • Piękna kobieta, naturalna. Zdjęcie bez filtra. Niech celebrytki biorą z Pani przykład!
  • Wspaniała przygoda cudownie ze współdzieli ją Pani wraz z synem, to bezcenne doświadczenie przepięknie Pani wygląda – piszą zachwyceni internauci.

Anna Nowak-Ibisz – jak wygląda bez makijażu?

Anna Nowak-Ibisz nie raz pokazała, że ma dystans do siebie i ogromne poczucie humoru. Nie przywiązuje wagi do szczegółów i potrafi cieszyć się życiem. Wrzucenie zdjęcia bez makijażu nie jest dla niej problemem, chociaż niewiele gwiazd ma na to odwagę. Co więcej, nie jest to pierwszy raz, gdy udostępnia je publicznie. Brawo za naturalność!


Anna Nowak-Ibisz na zdjęciu bez makijażu

Anna Nowak-Ibisz na zdjęciu bez makijażu

syn anna nowak ibisz
Anna Nowak-Ibisz na zdjęciu bez makijażu

Anna Nowak-Ibisz na zdjęciu bez makijażu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×