Szukaj

Anna Mucha przeszła szokującą metamorfozę! Gwiazda w nowej fryzurze wygląda jak 50-letnia Grażyna na wakacjach w Bułgarii!

Anna Mucha od kilku lat jest polską ikoną seksu, na widok której drętwieją z wrażenia jej internetowi fani. Gwiazda M jak miłość zatęskniła jednak za odmianą swojego wizerunku. Aktorka zaprezentowała się w zaskakującej wakacyjnej odsłonie
Anna Mucha - nowa fryzura

Anna Mucha - nowa fryzura

Anna Mucha doskonale wie, że od dawna jest królową polskiego Instagrama, zatem z urokiem zarządza ruchem na swoim profilu. Mucha jest niezwykle aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych na których regularnie wkleja swoje ciekawe fotki. Największym zainteresowaniem wśród internautów cieszą się oczywiście zdjęcia na których Ania prezentuje swoje zmysłowe wdzięki, a szczególnie apetyczny biust. Do takich gorących widoków Mucha przyzwyczaiła już swoich fanów. W ostatnim czasie gwiazda serialu TVP – M jak miłość zaskoczyła wszystkich swoich internetowych adoratorów szalonym pomysłem na zmianę wizerunku.

Mucha postanowiła na wakacje całkowicie zmienić swój seksowny look na bardziej poważny i dostojny. Na profilu serialowej Madzi pojawiła się bowiem fotka z jej nową niezwykle zaskakującą fryzurą. Ania jest nie do poznania, gwiazda zafundowała sobie spektakularną burzę loków, która całkowicie zmieniła jej twarz dodając kilkunastu lat. Na fotce aktorka ma ciemne okulary, co jeszcze bardziej ją postarza. Niestety nowy look Ani nie spotkał się z falą zachwytów płynących od fanów aktorki. Tym razem komplementów nie było wiele.

  • Dziwnie tu wyglądasz
  • Jak Grażyna na wakacjach w Bułgarii
  • Madziu ty byś mogła reklamować biustonosze
  • Brak słów masakra
  • A co ty jesteś Sofia Loren
  • Jesteś śliczną kobietą Aniu.

Anna Mucha nie zapomniała jednak o istotnym detalu, który osłodził jej zasmuconych wielbicieli. Spod białej marynarki w śliczne czerwone róże wystaje zmysłowy czerwony stanik idealnie dopasowany do biustu aktorki.

Jak wam się podoba nowa Ania Mucha?

Zobacz: Anna Mucha zrobiła bikini z prześwitującej folii! Tylko ona potrafi pokazać tyle ciała i rozgrzać internautów do czerwoności!

Zobacz: Anna Mucha przyznała się do poważnych problemów ze zdrowiem. Trafiła przez nie do szpitala: „Krótko mówiąc wysiadała mi wątroba”. Powód? Nie uwierzycie

Zobacz: Anna Mucha w samych majtkach szaleje w salonie piękności! Aż trzy osoby robią z niej nieziemskie bóstwo!

 


Anna Mucha w nowej fryzurze

Anna Mucha w nowej fryzurze

Anna Mucha w majtkach robi się na bóstwo w salonie piękności

Anna Mucha w majtkach robi się na bóstwo w salonie piękności

Anna Mucha - Instagram

Anna Mucha - Instagram

×