Anna Mucha wrzuciła film z synem. Teodor daje jej nieźle popalić podczas kwarantanny: „Ja chcę do pracy!” [WIDEO]

Anna Mucha z synem na kwarantannie

Anna Mucha z synem na kwarantannie

Anna Mucha obecnie nie opuszcza bez potrzeby swojego domu. Spędza czas z dziećmi. Na Instagramie opublikowała właśnie zabawny filmik z synkiem. Zobaczcie.

Anna Mucha ma sporą grupę fanów, ale też sporą antagonistów. Jest jedną z gwiazd, które nie pozostają obojętne – albo się ją lubi, albo nie… Tylko na Instagramie śledzi ją ponad 770 tysięcy osób.

W obecnej sytuacji wykorzystuje swoje zasięgi do słusznych celów. Gwiazda namawia obserwatorów, by dołączyli do akcji #zostanwdomu i bez większej konieczności nie opuszczali mieszkań.

Anna Mucha ma też ogromne poczucie humoru i spory dystans do siebie, może o tym świadczy choćby filmik, który opublikowała na swoim Instagramie.

Anna Mucha ma dość kwarantanny?

Anna Mucha jest mamą dwójki żywych, ciekawych świata łobuziaków – Stefanii i Teodora. To z nimi obecnie spędza czas. Na swoim Instagramie opublikowała zabawny filmik. Jej synek, którego nóżki możemy podziwiać, maltretuje swoją mamę – skąd znamy takie obrazki? Chyba każdy rodzic doświadczył zabawy, w której był kucykiem, konikiem, osiołkiem… Niezwykle zabawna dla dzieci, niekoniecznie jest ulubioną dla dorosłych.

Ania Mucha nie należy do wyjątków. Na filmiku Teodor obchodzi się z nią dosyć brutalnie, i mimo że aktorka kocha swoje dzieci nad życie, to jednak chętnie wróciłabym już do pracy, czego dała emocjonalny wyraz w publikacji.

Mówili: tylko dwa tygodnie, posiedzisz w domu, odpoczniesz. Mówili: spokoju świętego, dwa tygodnie, z dziećmi. Ja chcę do pracy! Ja chcę do pracy! – mówi Mucha z przymrużeniem oka.

Nie da się jednak ukryć, że kowbojskie zapędy syna znosi ze stoickim spokojem. Cóż, jakieś rozrywki dzieci muszą mieć. Zabawny apel Muchy: „Ja chcę do pracy” wywołał lawinę komentarzy, w których większość internautów dołącza się do pragnienia Ani, więc dominują komentarze: „Ja też”. Pojawiły się także komplementy.

  • Super jest pani prawdziwa pozdrawiam i życzę zdrowia.
  • Super babka.
  • Świetnie.
  • Piękny obrazek – piszą.

Zobacz także: Anna Mucha dosadnie odpowiedziała na krytykę internautów. Miarka się przebrała


Anna Mucha - domowa kwarantanna

Anna Mucha - domowa kwarantanna

Anna Mucha - domowa kwarantanna

Anna Mucha - domowa kwarantanna

Marcel Sora, Anna Mucha i ich syn Teodor w restauracji w Sopocie

Marcel Sora, Anna Mucha i ich syn Teodor w restauracji w Sopocie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×