Szukaj

#Zostanwdomu. Gwiazdy walczą z koronawirusem i pokazują, jak mieszkają: Socha, Lewandowska, Krupińska

Gwiazdy promują akcję zostań w domu

Gwiazdy promują akcję zostań w domu

Kuba Wojewódzki, Julia Wieniawa, Joanna Koroniewska, Małgorzata Socha... Gwiazdy przyłączyły się do akcji #zostanwdomu. Jak spędzają wolny czas? 

Koronawirus w Polsce pojawia się w nowych miejscach. W sobotnie popołudnie potwierdzono dziewięć nowych przypadków zachorowań, co oznacza, że łącznie zakażonych są 93 osoby, 2 z nich zmarły. By zmniejszyć ryzyko do minimum, odwołano imprezy masowe, zamknięto kina, baseny, restauracje, a także zakazano organizacji zgromadzeń powyżej 50 osób.

Gwiazdy zachęcają do pozostania w domu. Kto przyłączył się do akcji?

Apeluje się, by bez potrzeby nie wychodzić z domu. Do takiego zachowania zachęcają nie tylko przywódcy, ale także gwiazdy, które w mediach społecznościowych apelują, by dołączyć do akcji #zostanwdomu. Podsuwają swoim obserwującym sposoby na spędzanie wolnego czasu. Małgorzata Socha niedawno wyjawiła, że to idealny moment na domowe porządki, Viki Gabor planuje kolejne aktywności, Paulina Krupińska zachęca, by uzupełnić niedobory snu.

Teraz kiedy wszyscy powinniśmy zostać w swoich domach, możemy wreszcie się dobrze wyspać – komentowała gwiazda.

View this post on Instagram

Teraz kiedy wszyscy powinniśmy zostać w swoich domach, możemy wreszcie się dobrze wyspać???????? Dobry sen????????to znaczy jaki? Na pewno długi i nieprzerwalny ???????????? W związku ze światowym Dniem Snu, który dzisiaj wypada, warto porozmawiać o różnych sposobach na dobry sen. Niektórzy biegają (u mnie się nie sprawdza), inni wietrzą sypialnie, wg badań @sanofipolska połowa badanych uważa, że doskonałym pomysłem na zaśnięcie jest oglądanie TV ????(chociaż wiadomo, że niebieskie światło emitowane przez odbiornik jest sygnałem informującym, że jest dzień). Z drugiej strony badania pokazują, jakie konsekwencje Polacy wiążą z zaburzeniami snu/niewysypianiem się: wahania nastroju wskazuje prawie 60% trudności w myśleniu i koncentracji 49% osłabienie odporności 40% (teraz jakże WAŻNE!!!) ???????????? depresję 39,2% problemy z pamięcią 36% Nasz intensywny styl życia i stres sprawiają, że różne metody zasypiania nie są zawsze wystarczające, dlatego w tych szczególnie aktywnych okresach stawiam na Novanoc. Poza tym nowe wyzwanie????, którego się podjęłam sprawia, że jeszcze bardziej muszę zadbać o swój sen i jego jakość, żeby rano dać z siebie 100% P.S. A jakie są wasze sprawdzone tricki na dobry sen? ???? #światowydzieńsnu #worldsleepday #novanoc #bebetterinbed #badania #worldsleepmonth #problemyzesnem #ad

A post shared by Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska) on

To jednak niejedyne gwiazdy, które zaapelowały do swoich fanów, by nie wychodzi z domu. Z taką prośbą zwrócili się także m.in. Kuba Wojewódzki, Joanna Koroniewska, Julia Wieniawa, Agnieszka Radwańska, Ania Karwan, Katarzyna Cichopek, Magda Gessler, Ania Starmach, Anna i Robert Lewandowscy, Anna Maria Sieklucka, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Anna Jurksztowicz, Jakub Kucner, siostry Szczepańskie, Małgorzata Kożuchowska, Kasia Tusk.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz także: EURO 2020: Nowa data została nieoficjalnie ogłoszona. Przez koronawirusa przesunięto Mistrzostwa Europy


Magda Gessler - gwiazdy przyłączyły się do akcji #zostanwdomu

Magda Gessler - gwiazdy przyłączyły się do akcji #zostanwdomu

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha - gwiazdy przyłączyły się do akcji #zostanwdomu

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel - gwiazdy przyłączyły się do akcji #zostanwdomu

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel - gwiazdy przyłączyły się do akcji #zostanwdomu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×