Szukaj

Smaki i smaczki Klary. Jakie sekrety diety córki zdradziła Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska - smaki Klary

Anna Lewandowska - smaki Klary

Anna Lewandowska w jednym z wywiadów zdradziła, co lubi jeść Klara. Nie ma upodobań typowych dla dziewczynki w jej wieku. Czym się zajada, a co niekoniecznie jej smakuje?

Anna Lewandowska razem z rodziną po długim okresie nieobecności, pojawiła się w Polsce. Po prawie 6 miesiącach kwarantanny, które spędziła w swoim domu w Monachium, w końcu nadszedł czas, żeby zadbać o projekty w kraju. Babcie nareszcie mogły nacieszyć się Klarą i Laurą. Trenerka zdradziła też swój nowy pomysł na to, jak szybciej wrócić do formy po drugiej ciązy – zapowiedziała, że rusza z nowym wyzwaniem Fighter Chellenge. Udostępnia przykładowe jadłospisy, prowadzi treningi na żywo, zaprasza znanych gości.

Lewandowscy wpadli do Polski i narobili niezłego zamieszania. Ani udało się także znaleźć czas i udzieliła wywiadu w Gali, gdzie zdradziła między innymi, co lubi jeść Klara.

Anna Lewandowska zdradza upodobania kulinarne Klary

Wywiadu udzieliła przy okazji promocji nowej książki kulinarnej Healthy Sweets by Ann. Głównie opowiadała o swoich przepisach, ale zdradziła też, jak do przysmaków mamy podchodzi Klara.

Moja Klarka jest zdecydowanie mięso-rybna i ona takich słodyczy nie lubi. Wiadomo takie ciasteczka twarde to tak, lubi brownie chyba po mamie. Natomiast nie wszystkie słodkości je i to jest dziwne, ale zobaczymy. Tak naprawdę Klara wychowuje się w zdrowym klimacie, w zdrowych zasadach – u nas nie znajdziemy pszenicy, białego cukru, laktozy i ona zna już te swoje smaki, które wyrabiamy w domu – mówiła.

Zdradziła też, że jej córka nie je wszystkiego. Zmieniły jej się smaki jeśli chodzi o warzywa i zjada tylko kilka ulubionych.

Natomiast zdecydowanie te przepisy, które znajdują się w książce, to są przepisy nasze, które królują na śniadaniach, czyli wszystkie pancakes, placuszki z bananów – Klara bardzo lubi z moim mężem, ale to są zdecydowanie przepisy mojego męża. On przychodzi do domu i mówi „Ania zjadłbym coś”, a ja mówię „daj mi 30 min”.

Zdecydowanie nietypowe upodobania jak na trzyletnią dziewczynkę. Chyba jednak nie ma co się dziwić, skoro jest wychowywana w duchu zdrowego stylu życia.


Klara Lewandowska z bananowym króliczkiem

Klara Lewandowska z bananowym króliczkiem

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska

Anna Lewandowska trenuje z Klarą

Anna Lewandowska trenuje z Klarą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×