Szukaj

Anna Lewandowska została jurorką wielkiego niemieckiego show! Polka dołączyła do grona gwiazd

Niektórzy wciąż uważają, że Anna Lewandowska wybiła się dzięki nazwisku męża. Tymczasem żona Roberta kolejny raz udowadnia, że sama potrafi zadbać o swoje interesy. Właśnie została jurorką dużego show!
Anna Lewandowska w jury niemieckiego hitu

Anna Lewandowska w jury niemieckiego hitu

Nie brakuje takich opinii, że Ania Lewandowska wszystko zawdzięcza Robertowi. Zdarza się to powtarzać zarówno fanom futbolu, jak i niektórym dziennikarzom. Nawet jeśli nie wprost, to potrafią to zasugerować. Jaka jest prawda?

Jako trzynastolatka Ania zaczęła trenować karate. Już w 2005 stanęła na podium, jako wicemistrzyni Polski juniorów w Kumite indywidualnym. Potem poszło już z górki. Ania ma na koncie 38 medali i trofeów mistrzostw polski, Europy i świata. Zdobyła między innymi brązowy medal Mistrzostw Europy 2006 w kategorii kadetów, złoty medal Mistrzostw Europy 2009 w kategorii seniorów, drugie miejsce Mistrzostw Świata w drużynowym „kata”, a także złote, srebrne i brązowe medale Mistrzostw Polski.

Mało? Nie, proszę państwa. Ania nie zawdzięcza nazwisku męża swojej kariery. Natomiast z całą pewnością Robertowi zawdzięcza szczęście i miłość.

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej

Jakie były początki państwa Lewandowskich?

Ania poznała Roberta w 2007 roku. To był obóz integracyjny na Mazurach. Robert przyjechał jako piłkarz Znicza Pruszków. I podobno oboje jednocześnie zostali trafienia strzałą Amora. Już trzy lata później przeprowadzili się do Dortmundu. Ania jednocześnie rozwija swoją karierę sportową i biznesową.

Zaręczyny pary odbyły się 2011 na bajecznych Malediwach, zaś ślub wzięli 22 czerwca 2013 roku w podwarszawskim Serocku. Dla Ani, która należy do osób głęboko wierzących, było to zapewne bardzo duchowe przeżycie.

Anna Lewandowska jurorką w zagranicznym konkursie

Konkurs Miss Niemiec jest rozgrywany od 1927 roku. W tym roku udział weźmie 16 uczestniczek. Finał zaplanowano na 16 lutego. Wiadomo, że tegoroczna edycja ma być wielkim wydarzeniem. Po pierwsze jury składać się będzie wyłącznie z kobiet. A wśród nich, jak donosi regiotrends.de, zasiądzie sama Ania Lewandowska. Czy osiągnęła to tylko dzięki temu, że jest żoną słynnego Roberta?

Robert i Anna Lewandowscy w niemieckiej Gali

Robert i Anna Lewandowscy w niemieckiej Gali

Hejterom możemy podpowiedzieć: nikt nie bierze żony znanego faceta do odpowiedzialnego zadania tylko dlatego, że jest jego żoną. Ania od lat pracuje na swoje nazwisko nie tylko w Polsce, ale też za granicą (można kupić jej poradniki przetłumaczone na język niemiecki), a nominacja do składu jurorskiego doskonale świadczy o tym, że robi to skutecznie. Tak jak skutecznie rozwijała swoją karierę sportową.

Oprócz Lewandowskiej w życiu Miss Niemiec zasiądą także: Frauke Ludowig (prezenterka telewizyjna i radiowa) oraz Dagmar Wöhrl (prawnik, była Miss Niemiec).

Brawo, Aniu! Jesteśmy z Ciebie dumni!


Anna Lewandowska w sukni ślubnej Macieja Zienia

Anna Lewandowska w sukni ślubnej Macieja Zienia

Anna Lewandowska w ciąży i Robert Lewandowski – Gala Mistrzów Sportu 2020

Anna Lewandowska w ciąży i Robert Lewandowski – Gala Mistrzów Sportu 2020

Anna Lewandowska pokazała brzuszek

Anna Lewandowska pokazała brzuszek

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×