Szukaj

Anna Lewandowska została jurorką wielkiego niemieckiego show! Polka dołączyła do grona gwiazd

Anna Lewandowska w jury niemieckiego hitu

Anna Lewandowska w jury niemieckiego hitu

Niektórzy wciąż uważają, że Anna Lewandowska wybiła się dzięki nazwisku męża. Tymczasem żona Roberta kolejny raz udowadnia, że sama potrafi zadbać o swoje interesy. Właśnie została jurorką dużego show!

Nie brakuje takich opinii, że Ania Lewandowska wszystko zawdzięcza Robertowi. Zdarza się to powtarzać zarówno fanom futbolu, jak i niektórym dziennikarzom. Nawet jeśli nie wprost, to potrafią to zasugerować. Jaka jest prawda?

Jako trzynastolatka Ania zaczęła trenować karate. Już w 2005 stanęła na podium, jako wicemistrzyni Polski juniorów w Kumite indywidualnym. Potem poszło już z górki. Ania ma na koncie 38 medali i trofeów mistrzostw polski, Europy i świata. Zdobyła między innymi brązowy medal Mistrzostw Europy 2006 w kategorii kadetów, złoty medal Mistrzostw Europy 2009 w kategorii seniorów, drugie miejsce Mistrzostw Świata w drużynowym „kata”, a także złote, srebrne i brązowe medale Mistrzostw Polski.

Mało? Nie, proszę państwa. Ania nie zawdzięcza nazwisku męża swojej kariery. Natomiast z całą pewnością Robertowi zawdzięcza szczęście i miłość.

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej

Jakie były początki państwa Lewandowskich?

Ania poznała Roberta w 2007 roku. To był obóz integracyjny na Mazurach. Robert przyjechał jako piłkarz Znicza Pruszków. I podobno oboje jednocześnie zostali trafienia strzałą Amora. Już trzy lata później przeprowadzili się do Dortmundu. Ania jednocześnie rozwija swoją karierę sportową i biznesową.

Zaręczyny pary odbyły się 2011 na bajecznych Malediwach, zaś ślub wzięli 22 czerwca 2013 roku w podwarszawskim Serocku. Dla Ani, która należy do osób głęboko wierzących, było to zapewne bardzo duchowe przeżycie.

Anna Lewandowska jurorką w zagranicznym konkursie

Konkurs Miss Niemiec jest rozgrywany od 1927 roku. W tym roku udział weźmie 16 uczestniczek. Finał zaplanowano na 16 lutego. Wiadomo, że tegoroczna edycja ma być wielkim wydarzeniem. Po pierwsze jury składać się będzie wyłącznie z kobiet. A wśród nich, jak donosi regiotrends.de, zasiądzie sama Ania Lewandowska. Czy osiągnęła to tylko dzięki temu, że jest żoną słynnego Roberta?

Robert i Anna Lewandowscy w niemieckiej Gali

Robert i Anna Lewandowscy w niemieckiej Gali

Hejterom możemy podpowiedzieć: nikt nie bierze żony znanego faceta do odpowiedzialnego zadania tylko dlatego, że jest jego żoną. Ania od lat pracuje na swoje nazwisko nie tylko w Polsce, ale też za granicą (można kupić jej poradniki przetłumaczone na język niemiecki), a nominacja do składu jurorskiego doskonale świadczy o tym, że robi to skutecznie. Tak jak skutecznie rozwijała swoją karierę sportową.

Oprócz Lewandowskiej w życiu Miss Niemiec zasiądą także: Frauke Ludowig (prezenterka telewizyjna i radiowa) oraz Dagmar Wöhrl (prawnik, była Miss Niemiec).

Brawo, Aniu! Jesteśmy z Ciebie dumni!


Anna Lewandowska w sukni ślubnej Macieja Zienia

Anna Lewandowska w sukni ślubnej Macieja Zienia

Anna Lewandowska w ciąży i Robert Lewandowski – Gala Mistrzów Sportu 2020

Anna Lewandowska w ciąży i Robert Lewandowski – Gala Mistrzów Sportu 2020

Anna Lewandowska pokazała brzuszek

Anna Lewandowska pokazała brzuszek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×