Szukaj

Kolejna ciąża w show-biznesie! Gwiazda TVN-u spodziewa się drugiego dziecka!

Anna Kerth w ciąży

Anna Kerth w ciąży

Anna Kerth spodziewa się kolejnego dziecka!

Anna Kerth jest w ciąży. Gwiazda serialu Na Wspólnej spodziewa się drugiego dziecka. Radosną wiadomość przekazała na Instagramie, gdzie opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym ciążowym brzuszkiem.

Tegoroczne baby boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze! Dwa dni temu dowiedzieliśmy się, że w ciąży jest Ewa Farna, a dzisiaj radosną nowiną podzieliła się na Instagramie Anna Kerth.

Aktorka znana szerszej publiczności z m.in. roli w serialu Na Wspólnej opublikowała na swoich social mediach zdjęcie z pięknym, ciążowym brzuszkiem. Najnowszy post opatrzyła zabawnym opisem:

Na wciągniętym brzuchu już się nie da. Wiele spraw prywatnych zostawiamy tylko dla siebie. Zwłaszcza te stresujące, ale te radosne. Te, chciałoby się zawsze wykrzyczeć światu głośno i najlepiej od razu. Od jakiegoś czasu zastanawiamy się czy już, czy może za chwilę, dać Wam znać, że u nas zmiany. Wciąż się wydaje, że nie ma dość dobrego zdjęcia, najbardziej odpowiedniego momentu. Ale na wciągniętym brzuchu długo się nie da. Dlatego postanowiliśmy z Michałem ,że najwyższy czas. Zmieniamy skład. Niedługo zostaniemy rodzicami po raz drugi a Heheszek starszym bratem. No to wiecie! Życzcie nam powodzenia, bo prawdziwa jazda zacznie się za parę miesięcy – zdradziła.

Przypomnijmy, że będzie to drugie dziecko aktorki. Dwa lata temu na świat przyszedł pierwszy syn jej i jej męża Michała Gosiewskiegopara wzięła ślub w sierpniu 2015 roku. Do tej pory kobieta nie zdradziła imienia swojego pierwszego dziecka, więc podejrzewamy, że podobnie będzie z kolejnym.

Na tę chwilę nie wiadomo także, czy gwiazda urodzi chłopca czy dziewczynkę. W każdym razie serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.

View this post on Instagram

Na wciągniętym brzuchu już się nie da… ????Wiele spraw prywatnych zostawiamy tylko dla siebie. Zwłaszcza te stresujące, ale te radosne… Te, chciałoby się zawsze wykrzyczeć światu głośno i najlepiej od razu. Od jakiegoś czasu zastanawiamy się czy już, czy może za chwilę, dać Wam znać, że u nas #zmiany. Wciąż się wydaje, że nie ma dość dobrego zdjęcia, najbardziej odpowiedniego momentu… Ale na wciągniętym brzuchu długo się nie da ????Dlatego postanowiliśmy z @elmichoo ,że najwyższy czas … Zmieniamy skład ???? —> ????‍????‍????‍???? Niedługo zostaniemy rodzicami po raz drugi a Heheszek starszym bratem. No to wiecie! ???????????? Życzcie nam powodzenia, bo prawdziwa jazda zacznie się za parę miesięcy ???? _______________________________________________________ #GoKerth #rodzina #razemnajlepiej #powiększamyskład #szczęście #radość #picoftheday ???????? #family #parents #parentstobe #mometobe #momof2 #happiness #love #joy #bliss #kindness #amazing #news fot. @elmichoo

A post shared by Anna Kerth (@anna_kerth) on

Ewa Farna ujawniła płeć dziecka! Znamy też termin porodu!

Małgosia z programu Rolnik Szuka Żony urodziła!

Marta Kaczyńska spektakularnie ucięła plotki o rozstaniu! Pokazała jak wygląda miłość o poranku!


Anna Kerth w ciąży

Anna Kerth w ciąży

Anna Kerth pokazała zdjęcie ciążowego brzuszka

Anna Kerth pokazała zdjęcie ciążowego brzuszka

Anna Kerth i Michał Gosiewski

Anna Kerth i Michał Gosiewski

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×