Anna Karczmarczyk w nowej fryzurze jest nie do poznania. Teraz o tytuł piękności mogłaby rywalizować z Magdą Narożną

Anna Karczmarczyk

Anna Karczmarczyk przeszła spektakularną metamorfozę. W takiej fryzurze jeszcze jej nie widzieliśmy. Jak wygląda?

Anna Karczmarczyk to aktorka, która zadebiutowała w 2003 roku w Na Wspólnej. Od tamtego czasu jej kariera zaczęła nabierać tempa. W latach 2010-2012 wcielała się w postać Aleksandry w M jak miłość. Największą popularność zdobyła dzięki roli Aleksandry Pietrzak w serialu Na dobre i na złe. Gwiazda niejednokrotnie udowadniała, że ma wiele talentów. Przed laty doskonale wcieliła się w postać Alicji w filmie Galerianki. Docenili to producenci filmowi, w tym Patryk Vega, który zatrudnił ją do pracy przy realizacji formatu Pitbull. Nowe porządki.

Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 160 tysięcy internautów. Chętnie dzieli się tam kolejnymi zawodowymi projektami. Kilka miesięcy temu za pośrednictwem aplikacji poinformowała swoich fanów o tym, że spodziewa się dziecka. Przez kilka kolejnych tygodni dzieliła się kadrami, na których eksponowała zaokrąglony brzuszek. Krótki po tym przekazała, że maleństwo jest już na świecie.

.i stało się światło! […] Czułam się zaopiekowana w tych ważnych dla nas dniach.
DziękujeMy już we troje 🤍
PS. Smutno mi tylko, że przez covid nie miałam okazji pospacerować po tych przepastnych korytarzach i skoczyć na colkę do sklepiku – może przy drugim się uda – napisała.

Anna Karczmarczyk zmieniła fryzurę. Jak wygląda?

Karczmarczyk w przeciwieństwie do swoich koleżanek z branży rzadko eksperymentuje ze swoim wyglądem. Od lat jest blondynką o długich włosach, które najczęściej nosi rozpuszczone. Tym razem jednak zdecydowała się zaszaleć, czym wprawiła swoich fanów w osłupienie.

Gwiazda w środę wraz z Dominiką Gwit i Dagmarą Krasowską zostały zaproszone do studia Dzień Dobry TVN, w którym wspominały prace przy Galeriankach, z uwagi na to, że produkcja miała premierę dokładnie 13 lat temu.

Na chwilę przed wejściem do studia nagrań, Anna pochwaliła się na Instastory nową fryzurą. Okazuje się, że po jej pięknych puklach nie ma już śladu. Na głowie ma teraz misternie plecione warkoczyki w odcieniach blondu i brązu. Pasma sięgają jej niemalże do talii. Dla wygody część z nich związała w kucyk, dzięki czemu odsłoniła twarz. Na podobne rozwiązanie ostatnio zdecydowała się Magda Narożna.

Trzeba przyznać, że Anna Karczmarczyk w tej fryzurze jest nie do poznania. Spodziewaliście się takiej przemiany?


Anna Karczmarczyk

Anna Karczmarczyk

Anna Karczmarczyk

Anna Karczmarczyk

Anna Karczmarczyk - Premiera filmu Mój dług

Anna Karczmarczyk - Premiera filmu Mój dług

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×