Magda Narożna znowu zaszalała z metamorfozą. W nowej fryzurze wygląda zupełnie jak Małgosia Rozenek!

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna postanowiła znowu zmienić fryzurę. Gwiazda po słynnym irokezie zafundowała sobie warkocze. Jak wygląda teraz? Widać inspirację Małgosią Rozenek. 

Magda Narożna jest jedną z największych gwiazd w show-biznesie. Ogromną popularność zdobyła w momencie, gdy pojawiła się ze swoim zespołem Piękni i Młodzi w talent-show Must be the music. Kapela disco-polo spodobała się jurorom i publiczności. Chociaż nie udało im się wygrać, to dotarli do ścisłego finału, w którym nie udało im się wygrać, ale sprawił on, że kariera grupy ruszył z miejsca.

Magda i jej zespół wdarli się szturmem do show-biznesu i podbili muzyczną scenę. Mają liczną grupę fanów, którzy tłumnie pojawiają się na koncertach. Zespół występuje bowiem podczas koncertów, które są transmitowane i organizowane przez TVP. Regularnie pojawia się między innym podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką. Chociaż dwa lata temu doszło do rozłamu i po awanturze z byłym mężem Magda wyrzuciła go z zespołu, to nadal udaje jej się utrzymywać na szczycie.

Magda Narożna zmieniła fryzurę

Magda jest bardzo aktywna w social mediach. Gwiazda nie ma przed fanami zbyt wielu tajemnic i chętnie zdradza im, co aktualnie dzieje się w jej życiu. Po rozwodzie z pierwszym mężem, Dawidem na nowo ułożyła sobie życie. Teraz jest szczęśliwa u boku Krzysztofa Byniaka, z którym już snuje ślubne plany.

Chcę ślubu, kiedy będę miała święty spokój (przypuszczalnie chodzi o spokój od konfliktu z byłym mężem – przyp. red.), kiedy będę spokojna i nie będę musiała patrzeć wstecz. Chcę, żeby to było moje wydarzenie, mojego serca i mojego przyszłego męża – mówiła w rozmowie z Super Expressem.

Gwiazda ostatnio zaskoczyła bardzo odważną metamorfozą. Przed fanami zaprezentowała się w warkoczykach, które sięgały jej aż do pasa. Zebrała wtedy mnóstwo komplementów. Przypomnijmy, że Magda uwielbia charakterystyczne fryzury, a przez długi czas jej znakiem rozpoznawczym był blond irokez. Teraz zaskoczyła fanów kolejną, odważną zmianą. Na jej głowie ponownie zagościły warkoczyki. Tym razem jednak zdecydowała się na zupełnie inne uczesanie. Gwiazda pokazała się fanom na lotnisku. W drodze na koncert do USA.

Dzień dobry 🙂 pewnie większość z Was jeszcze śpi ja nie miałam okazji by się położyć  dziś bardzo intensywny dzień .. od razu po koncertach : lotnisko 🙂 już za chwile startujemy  kierunek USA 🇺🇸 4 i 5 marca zagramy dla wspaniałej Polonii w NJ i Chicago 🙂 trzymajcie kciuki za bezpieczny lot 🙂 – napisała.

Nie da się ukryć, że fryzura Madzi mogła być zainspirowana Małgorzatą Rozenek. Przypomnijmy, że w podobnych warkoczach gwiazda zadebiutowała jako aktorka na planie filmu Miłość, sex i pandemia. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Magda Narożna

Magda Narożna

Małgorzata Rozenek w sesji do filmu Miłość, seks & pandemia | fot. Instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek w sesji do filmu Miłość, seks & pandemia | fot. Instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan z flagą polski. Fot. Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan z flagą polski. Fot. Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×