55-letnia piękna Anna Jurksztowicz pokazała swój pałac! Zobaczcie jak wygląda bez makijażu i w samym szlafroku!

Anna Jurksztowicz w pałacu w Monte Carlo bez makijażu

Anna Jurksztowicz ostatnio święci triumfy jak za dawnych dobrych lat. Piosenkarka 5 października wydała swój nowy solowy krążek zatytułowany O miłości ptakach i złych chłopakach. Anna na swojej płycie stylistyką nawiązuje do cudownych lat 80. i 90., zatem przypomina fanom sentymentalne czasy pięknych prywatek i zakrapianych dancingów trwających do białego rana.

Nowa płyta gwiazdy jest sporym zaskoczeniem dla wiernych fanów wokalistki, bowiem nie znajdziemy na niej sentymentalnych melodyjek typu Diamentowy kolczyk. Artystka postanowiła wreszcie przeciąć nić współzależności muzycznej ze swoim małżonkiem Krzesimirem Dębskim, który tym razem nie maczał swoich uzdolnionych palców w koncepcji krążka.

Po premierze płyty niezwykle atrakcyjna Anna Jurksztowicz postanowiła naładować swoje muzyczne akumulatory przed serią czekających ją koncertów. 55-letnia gwiazda odpoczywa w luksusowym Monte Carlo. Na swoim profilu piosenkarka pochwaliła się pięknym zdjęciem z krótkich wakacji.

Najwięcej uwagi przyciąga fakt, że Anna na fotce jest w samym szlafroku i bez grama makijażu. Dodatkowo, w takiej zmysłowej odsłonie, pokazała się w prawdziwym pałacu:

Dobranoc. Pozdrawiam z mojego pałacu – napisała Anna pod swoja fotką

Luksusowe wydanie Anny Jurksztowicz rozpaliło zmysły wielu fanów. Pod zdjęciem nie brakuje przemiłych komentarzy od internautów:

  • Pięknie pani wygląda
  • Ojojoj….żeby się tylko ten luksusowy szlafroczek nie rozwiązał, bo wówczas to byłby dopiero diamentowy kolczyk, a nawet dwa 🙂

Dla gwiazdy hitów z największych polskich seriali czas zdecydowanie stanął w miejscu. Wciąż wygląda bosko, a zdjęcie bez makijażu tylko to potwierdza.

Gwiazdy na prezentacji kolekcji Louis Vuitton: Karolina Szostak, Maffashion, Anna Jurksztowicz

Gwiazdy na pokazie Evy Minge: Paula Tumala, Anna Jurksztowicz, Majka Jeżowska, Alicja Ruchała

Gwiazdy na premierze nowej płyty Anny Jurksztowicz: Radzimir Dębski, Majka Jeżowska, Joanna Kurowska, Joanna Racewicz


Anna Jurksztowicz w szlafroczku, bez makijażu w pałacu w Monte Carlo

Anna Jurksztowicz w szlafroczku, bez makijażu w pałacu w Monte Carlo

Anna Jurksztowicz – pokaz Teresy Kopias

Anna Jurksztowicz – pokaz Teresy Kopias

Anna Jurksztowicz i Radzimir Dębski – premiera płyty

Anna Jurksztowicz i Radzimir Dębski – premiera płyty "O miłości, ptakach i złych chłopakach"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×