Szukaj

Metody wychowawcze Lewandowskich przynoszą imponujące efekty. Klara już błyszczy na tle rówieśników

Anna i Robert Lewandowscy wychowują dwie córki. Czego nauczyli Klarę? Dziewczynka, chociaż ma dopiero trzy latka, już błyszczy na tle swoich rówieśników.
Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy są ze sobą od prawie 20 lat. Chociaż przez ten czas zgromadzili imponujący majątek, doskonale pamiętają momenty, w których ledwo starczało im pieniędzy na podstawowe wydatki. Na początku swojego związku mieszkali w wynajmowanym mieszkaniu, dzielili się rachunkami i jeździli starym samochodem. Jak mówił piłkarz w Twoim stylu, przez to woda sodowa nie uderzyła im do głowy:

Pieniądze są ważne, ale mnie nie poniosło, bo… pamiętam, jak to było nie mieć na podstawowe rzeczy.

Jak Robert i Ania Lewandowscy wychowują Klarę?

Ania i Robert Lewandowscy nie tylko sami szanują pieniądze, ale także uczą tego swoje dzieci. Chociaż Klara mogłaby mieć wszystko, co sobie wymarzy, starają się jej nie rozpieszczać. Próbują nauczyć ją pracowitości, sumienności i dyscypliny. Chcą, by tymi zasadami kierowała się w życiu:

Te zasady będziemy przekazywać Klarze: że w życiu nie zawsze jest łatwo, że nie jest kolorowo, że na marzenia i swoje cele trzeba sobie zapracować — mówił piłkarz w wywiadzie dla Wprost.

Małżonkowie aktywnie angażują się w akcje charytatywne. Tylko na walkę z koronawirusem przekazali 1 milion euro. Podobnego podejścia do życia chcą nauczyć Klarę. Ich metody wychowawcze już przynoszą imponujące efekty.

Naszej córce od maleńkości wpajamy, że trzeba dzielić się z innymi dziećmi […]. Klara jest w stanie oddać innym dzieciom wszystko […]. Od małego powtarzaliśmy, że nie można myśleć tylko o sobie — komentowała Ania Lewandowska w rozmowie ze Zwierciadłem.

Ania i Robert niedawno po raz drugi zostali rodzicami. Te same wartości, których nauczyli Klary, spróbują przekazać jej młodszej siostrze, Laurze.


Klara Lewandowska kibicuje tacie

Klara Lewandowska kibicuje tacie

Klara Lewandowska 3 urodziny2

Ania Lewandowska 3 urodziny Klary

Anna Lewandowska z Klarą

Anna Lewandowska z Klarą

Dodaj komentarz

  • M pisze:

    Mają 32 lata od 20 są razem? Czy ktoś sprawdza co pisze? Podejście do wychowania super, lecz ja mimo że nie jestem milionerką uczę moich chłopaków tego samego, miłego dnia

  • Gość pisze:

    Pewnie już czyta, pisze i mówi w trzech językach. Bo na fortepianie już dawno gra. Tylko pewnie ma brzydką buzię i wstydzą się ją pokazać.

  • Gość pisze:

    Lewandowski najwięcej kasy zarobił dzieki wielkim koncernom reklamowym wiec gdzie w tym cięzka praca w dojsciu do sukcesu ?

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×