Szukaj

Anna Dereszowska zaniepokoiła fanów zdjęciem pokiereszowanej twarzy. Co jej się stało?

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska chętnie dzieli się z fanami tym, co słychać w jej życiu prywatnym. Zdjęcie, które dziś pojawiło się na jej profilu, wywołało spore zamieszanie. Widzimy na nim aktorkę z pobitą i zakrwawioną twarzą. Co się stało?

Anna Dereszowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda zdecydowanie nie może narzekać na brak pracy. Regularnie gości na ekranie. Największą popularność przyniosła jej rola Korby w Lejdis. Tym wcieleniem zdobyła serca milionów widzów.

Ania ku uciesze internautów bardzo aktywnie prowadzi swoje profile w social mediach. Na koncie na Instagramie chętnie pokazuje, jak spędza czas. Często publikuje piękne kadry z różnych zakątków świata, które odwiedza razem ze swoją drugą połówką – Danielem Duniakiem. Zakochani poznali się podczas sesji zdjęciowej na Wyspach Kanaryjskich i doczekali się wspólnego syna. Wychowują oni także starszą córkę gwiazdy z jej poprzedniego związku.

Niedługo w życiu pary nastąpią poważne zmiany. Cała rodzina przeprowadzi się do nowego domu na Mazurach. Na profilu aktorki niedawno pojawiło się pierwsze zdjęcie z nowej inwestycji.

Anna Dereszowska zaniepokoiła fanów zdjęciem pokiereszowanej twarzy

Gwiazda już wiosną rozpocznie nowy telewizyjny projekt. Od maja na antenie TVN Style będzie można zobaczyć program Budując marzenia, w którym uwieczniona została budowa jej wspomnianego domu. To niejedyny wiosenny format z udziałem Dereszowskiej. 17 lutego swoją premierę miał serial TVN Tajemnica Zawodowa, w którym Anna wciela się postać doktor Kingi Górskiej.

Dla roli Dereszowska jest gotowa do największych poświęceń. Dzisiaj na profilu gwiazdy pojawiło się zdjęcie, które mocno zaniepokoiło jej fanów. Widzimy pobitą aktorkę z zakrwawioną twarzą. Chociaż Ania szybko uspokoiła swoich obserwatorów, że jest to jedynie charakteryzacja do roli w serialu TVN, to post i tak wywołał spore poruszenie.

Takie tam z pracy – podpisała kadr.

Fani natychmiast ruszyli z komentarzami. Wielu z nich odetchnęło z ulgą, gdy przeczytało opis pod zdjęciem:

  • O matko. Co tam się zadziało?!
  • Ale Cię urządzili.
  • Dobrze, że to tylko film.
  • Ojej. A cóż to się stało?

Trzeba przyznać, że praca aktora wymaga wielu poświęceń i czasami bardzo odważnych, wręcz makabrycznych charakteryzacji.


Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska – Polsat wiosenna ramówka 2021

Anna Dereszowska – Polsat wiosenna ramówka 2021

Anna Dereszowska buduje wymarzony dom na wsi

Anna Dereszowska buduje wymarzony dom na wsi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×