Anna Dereszowska ujawnia szczegóły porodu. Zajmował się nią sztab ludzi. Zdradziła nawet, jakie frykasy jadła

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska kilka dni temu po raz trzeci została mamą. Zdecydowała się opowiedzieć o tym, jak wyglądał poród. Czy jej partner był przy nim obecny?

Anna Dereszowska jest aktorką, która zadebiutowała w 2001 roku. Od tamtego czasu jej kariera nabiera tempa i coraz częściej można zobaczyć ją w nowych produkcjach. Na deskach teatru po raz pierwszy pojawiła się w spektaklu Rewizor Mikołaja Gogola, w którym wcieliła się w postać Marii Antonowej. Największą popularność przyniosła jej jednak rola policjantki Kaliny w Złotopolskich. Ostatnio widzowie mogli podziwiać ją w nowej produkcji pt. Komisarz Mama, w której zagrała inspektor Patrycję Madalińską.

Dereszowska ma nie tylko udane życie zawodowe, ale i prywatne. Dotychczas wychowywała dwoje dzieci – córkę Lenę ze związku z Piotrem Grabowskim oraz 6-letniego Maksa, którego ojcem jest jej obecny partner, Daniel Duniak. Niedawno para powitała na świecie kolejną pociechę. Jako pierwsza radosną nowinę przekazała dumna mama.

Witaj świecie! — napisała, dodając hasztag: „moje wszystko”.

Kilka dni po tym, jak maleństwo przyszła na świat, gwiazda zdecydowała się opowiedzieć o tym, jak przebiegał poród.

Anna Dereszowska ujawnia szczegóły porodu

Nim Anna zdecydowała się poinformować swoich fanów o tym, że jest w ciąży, w mediach już od kilku tygodni spekulowano na ten temat. Jako pierwszy donosił o tym portal Pudelek, którego źródło zdradziło, że operatorzy Komisarz Mamy od lipca starają się ukryć ciążowe krągłości aktorki.

Zdjęcia do tej transzy serialu kończą się w połowie lipca, więc do tego czasu produkcji uda się kadrować ujęcia tak, żeby nie było widać ciążowego brzuszka.

Niedługo po tym sama zainteresowana potwierdziła te rewelacja. Przez kilka kolejnych tygodni chętnie publikowała w mediach społecznościowych kadry, pokazując wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Relacjonowała między innymi przygotowania do przyjęcia nowego członka rodziny oraz dzieliła się z obserwatorami swoimi obawami.

Po trzech dniach od porodu aktorka postanowiła opowiedzieć o tym, jak wyglądał poród. Na Instagramie zamieściła obszerną relację, w której zdradziła, że jest bardzo zadowolona ze szpitala, w którym jej trzecia pociecha przyszła na świat i z chęcią by do niego wróciła, nie mniej jednak przyznała, że jak na razie wystarczy jej trójka dzieci.

Najprościej byłoby napisać: „z pewnością tu wrócimy!” 😄 ale mamy już troje dzieci i … choć kochamy je do szaleństwa, póki co, jesteśmy ukontentowani tym wynikiem (choć, grałam w takim filmie „Nigdy nie mów nigdy” 🤣🤣🤣)

Zdradziła także, że zajął się nią sztab medyków, którzy doskonale się nią opiekowali. Z uwagi na to, że trwa pandemia koronawirusa, w większości szpitali dumni tatusiowie nie mogą być obecni przy porodzie. Jak było w przypadku Dereszowskiej?

Oddział położnictwa szpitala @medicoverpolska był dla nas przez pierwszych kilka dni po rozwiązaniu jak dom. Przede wszystkim, nawet w tym trudnym pandemicznym czasie tata @danielduniak mógł być z nami 🤱🏻🙋‍♂️, kangurować Maluszka i przytulać Go od pierwszych chwil.
Profesjonalny, wyrozumiały, dyskretny personel (od lekarzy przez Panie położne noworodkowe, laktacyjne, pielęgniarki, rehabilitantów, Panie salowe i Panie od cateringu) sprawił, że czuliśmy się zaopiekowani, spokojni i w pełni świadomi tego, co i jak się dzieje.
W całym okołoporodowym zamieszaniu, kiedy uwaga większości, w tym w 100% moja skupiona jest na Małym Ludziku, czułam się ważna, bezpieczna i po prostu szczęśliwa.

Aktorka wyznała także, co jadła na sali szpitalnej. Okazuje się, że catering stanął na wysokości zadania i serwował jej same rarytasy. Mimo że na początku wpisu zapewniała, że nie planuje, póki co kolejnych dzieci, nie ukrywa, że wszystko może ulec zmianie.

I „last but not least” catering. Vege Burger Daniela – mistrzostwo!
Więc może jednak będziemy tu wracać?
DZIĘKUJEMY

Nie pozostaje nam nic innego, jak podzielać radość Anny.


Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska urodziła. Zdjęcie dziecka

Anna Dereszowska urodziła. Zdjęcie dziecka

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×