Anna Dereszowska celebruje 42. urodziny. Rzadkie zdjęcia z partnerem i prezenty od dzieci, jakich nie dostała żadna gwiazda! To się nazywa święto!

Anna Dereszowska - urodziny

Anna Dereszowska - urodziny

Anna Dereszowska świętuje 42. urodziny, pokazując rzadkie zdjęcia z partnerem. We wpisie zdradziła, jakie niezwykłe prezenty dostała od swoich dzieci. Co napisała?

Anna Dereszowska zagrała w kilku filmowych hitach, lubianych serialach, ale też jest stale obecna na deskach teatru, dlatego zaskarbiła sobie ogromną sympatię i szacunek fanów. Pomimo tego, że jej grafik wypełniony jest po brzegi, to udało jej się ułożyć także życie prywatne.

Dereszowska od lat związana jest z Danielem Duniakiem, z którym wspólnie wychowuje troje dzieci. Jej najstarsza córka Lena jest owocem poprzedniego związku z Piotrem Grabowskim. Z obecnym partnerem doczekała się syna Maksymiliana, który przyszedł na świat w 2015 roku, a także  Aleksandra. O tym, że po raz trzeci zostanie mamą, poinformowała, gdy była już w zaawansowanej ciąży. Czas mija nieubłaganie, a maluch skończył już pierwszy rok życia. Z kolei 7 stycznia swoje urodziny świętowała Anna.

Fani na jej Instagramie mogli liczyć na nie lada gratkę z tej okazji.

Anna Dereszowska świętuje 42. urodziny

Anna Dereszowska opublikowała rzadkie zdjęcia z partnerem, który towarzyszył jej podczas świętowania kolejnych urodzin. Aktorka we wpisie droczy się z fanami, pisząc, że zdmuchuje tylko jedną świeczkę, bo nie potrafi doliczyć się upływających lat i docenia swoich najbliższych:

Zdmuchuję jedną świeczkę, bo kto by liczył Najważniejsze, że w kolejnym rok mojego życia wchodzę z Nimi.

Aktorka pochwaliła się też niecodziennymi prezentami, jakie zrobiły jej dzieci.

Lenka ze swoją siatkarską drużyną Atena Warszawa wywalczyła dziś pierwsze miejsce w drugiej lidze kadetek na Mazowszu (a dziewczyny są młodziczkami!). Maksi sprezentował mi apkę szpiegującą w telefonie. A Aleksander postanowił rozłożyć konkurencję na łopatki i sprezentował mi swój pierwszy krok. Jedno jest pewne – nie będzie nudy#happybirthdaytome #42 #urodziny – napisała.

Pod postem zaroiło się od życzeń:

  • Wszystkiego Najlepszego Pani Aniu Dużo Zdrowia.
  • Cudowny post. Wszystkiego najlepszego. Piękne prezenty do dzieci!
  • Wszystkiego Najlepszego dla Pani Sto Lat w szczęsciu I zdrowiu niech każdy dzień będzie najwspanialszą przygodą życia.
  • Proszę nie ukrywać wieku. Przecież wszyscy wiemy, że nie widać tych 25 lat – t tylko niektóre z serdecznych wpisów.

Fani Anny Dereszowskiej mają też do niej ogromna prośbę – marzy im się, żeby aktorka nagrała swoją płytę.


Anna Dereszowska - 42. urodziny

Anna Dereszowska - 42. urodziny

Anna Dereszowska - 42. urodziny

Anna Dereszowska - 42. urodziny

Anna Dereszowska weszła na zamarznięte jezioro

Anna Dereszowska weszła na zamarznięte jezioro

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×