Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła! Znamy płeć i imię jej trzeciego dziecka!

Anna Czartoryska dziecko

Anna Czartoryska dziecko

Anna Czartoryska-Niemczycka podzieliła się z fanami wspaniałą nowiną! Aktorka kilka dni temu przywitała na świecie swoje trzecie dziecko! Pochwaliła się przepięknym zdjęciem i zdradziła płeć i imię maleństwa! 

Anna Czartoryska-Niemczycka została mamą po raz trzeci! Aktorka przechytrzyła media i w ciszy i spokoju przywitała na świecie maleństwo! Gwiazda dopiero kilka dni po narodzinach postanowiła podzielić się z fanami wspaniałą nowiną. Opublikowała na Instagramie przesłodkie zdjęcie i napisała:

Kilka dni temu powitaliśmy na świecie naszego syna. Oboje czujemy się dobrze, a cała rodzina jest dumna i szczęśliwa, że jest już z nami.

Ania nie owijała w bawełnę i zdradziła nie tylko płeć noworodka. Okazuje się, że razem z partnerem dali mu na imię Antoni. Obserwatorzy jak można było się spodziewać nie kryli zachwytu:

  • Niech zdrowo rośnie!
  • Gratulacje! Wszystkiego pięknego dla Was!

Wśród komentarzy można znaleźć także te od innych gwiazd. Gratulacje złożyły m.in: Joanna Koroniewska, Kasia Cerekwicka, Justyna Nagłowska, Joanna Moro, Ania Dereszowska i Kasia Zielińska:

  • Ale czad! Ściskamy Antośka i Ciebie Aniu! Rewelacja! – napisała ta pierwsza.
  • Wszelkiej pomyślności dla Was! – dodała Ania Dereszowska.

Olbrzymie gratulacje dla mamusi! Niech maleństwo rośnie duże i w zdrowiu!

Przypomnijmy, jest to trzecie dziecko aktorki. 35-latka razem z Michałem Niemczyckim mają jeszcze synka Ksawerego i córkę Janinę.

Zobacz: Anna Czartoryska wyprawiła huczne baby shower z udziałem gwiazd! Imprezę dla przyszłej mamy zorganizowała znana aktorka!

Zobacz: Anna Czartoryska zaplanowała krótki urlop macierzyński! To będzie bardzo szybki powrót do pracy po porodzie [WIDEO]

Zobacz: Ciężarna Anna Czartoryska-Niemczycka i jej przystojny mąż świętują 6 rocznicę swojego ślubu! Ależ oni się kochają!


Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła synka Antosia

Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła synka Antosia

Natalia Klimas, Anna Czartoryska-Niemczycka w ciąży

Natalia Klimas, Anna Czartoryska-Niemczycka w ciąży

Natalia Klimas, Anna Czartoryska-Niemczycka w ciąży i Olga Frycz z córką

Natalia Klimas, Anna Czartoryska-Niemczycka w ciąży i Olga Frycz z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×