Anja Rubik zrobiła sobie ogon specjalnie dla Maty. Nowy klip rapera „Szafir” z modelką to majstersztyk. Takie teledyski w Polsce są rzadkością

Anja Rubik i Mata

Anja Rubik i Mata

Anja Rubik zagrała w teledysku Michała Matczaka znanego szerzej jako Mata. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście.

Anja Rubik jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek na świecie. Popularność wykorzystuje do tego, by mówić głośno o tematach, które budzą skrajne emocje. Nie uznaje półśrodków i jest bezkompromisowa w walce o swoje przekonania. Mocno zaangażowała się w krzewienie edukacji seksualnej w naszym kraju.

Modelka nie boi się podejmować odważnych kroków, by jej głos był jeszcze bardziej słyszalny. Kilka miesięcy temu, w grudniu, wzięła udział w sesji okładkowej magazynu Vogue Polska. Do sprzedaży trafiły trzy wersje pierwszej strony.

Chciałam, aby sesja oddała nasz bunt i naszą siłę. W głównej roli osadziłam kobietę jak ze zdjęć Helmuta Newtona. Na fotografii jestem naga. W systemach patriarchalnych ciało kobiety jest seksualizowane, jest czymś złym i nieprzyzwoitym. Nagość stała się więc symbolem kobiecej rewolucji.

Teraz Anja zaskoczyła swoich fanów tym, że wystąpiła w teledysku jednego z najbardziej znanych raperów młodego pokolenia, Maty. Musicie to zobaczyć.

Anja Rubik w teledysku Maty

Michał Matczak, znany jako Mata, szturmem wdarł się na polski rynek muzyczny. Jego utwory mają wielomilionową liczbę słuchaczy w serwisach streamingowych i co jakiś czas media donoszą o kolejnych rekordach bitych przez jego dzieła. Właśnie ukazał się o nim artykuł w New York Timesie, co powoduje, że grono jego odbiorców jeszcze się poszerzy. Czy będzie nagrywał po angielsku? W rozmowie podkreślił, że jeśli na to się zdecyduje, to zachowa polski akcent, żeby się wyróżniać.

Tymczasem przyszykował wielką niespodziankę dla swoich fanów i nagrał teledysk z jedną z największych gwiazd polskiego modelingu, Anją Rubik. Gwiazda podzieliła się tym na Instagramie.

Fani są zaskoczeni i zachwyceni jednocześnie. Anja Rubik w roli syreny jest zjawiskowa. Poniżej możecie obejrzeć teledysk.


Anja Rubik w teledysku Maty

Anja Rubik w teledysku Maty

Anja Rubik w teledysku Maty

Anja Rubik w teledysku Maty

Anja Rubik w teledysku Maty

Anja Rubik w teledysku Maty

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×