Szukaj

Urodzinowa impreza Anji Rubik. Gwiazda z okazji 37. urodzin pokazała zdjęcie z domówki. Działo się

anja rubik

anja rubik

Anja Rubik obchodzi swoje 37. urodziny. Z tej okazji wrzuciła do sieci zdjęcie z lat młodości. Już jako 8-latka lubiła dobrze się bawić.

Anja Rubik to najsłynniejsza polska top modelka, znana na całym świecie. Bardzo chętnie angażuje się w projekty społeczne. Ma na swoim koncie także wydaną książkę. Oprócz tego jest pomysłodawczynią #SEXEDPL, gdzie sprawdziła się w nowej roli – jako edukatorka młodych ludzi w zakresie życia seksualnego. Dziś obchodzi swoje święto, właśnie skończyła 37 lat i z tej okazji udostępniła w sieci post, pokazującą ją podczas imprezy urodzinowej.

Modelka już jako 16-latka wyjechała za granicę, by robić tam karierę. W urodzinowym wywiadzie dla magazynu Viva! odniosła się do tego  wydarzenia. Przyznała, że gdyby mogła cofnąć czas, to zdecydowanie zrobiłaby to po raz kolejny. Jednak w późniejszym wieku. Mimo to uważa, że była to jej najlepsza decyzja w życiu, gdyż dzięki temu jest tu, gdzie jest i może robić to, co kocha.

Gdybym miała cofnąć czas, zrobiłabym to samo, tylko teraz wyjechałabym trochę później, bo to było niepotrzebne w wieku 16 lat. Poszłam za swoimi marzeniami: dziewczynka z Częstochowy, z rodzicami lekarzami weterynarii, która nie miała nic wspólnego ze światem mody, żadnych kontaktów, nawet żadnej wizji. To mnie ukształtowało, dało mi głos. Ukształtowało jako kobietę – wyznała podczas rozmowy.

Anja Rubik świętuje 37. urodziny

Modelka, która znana jest z poruszania trudnych tematów na swoim profilu, czasem robi wyjątki. Ostatnio zaskoczyła swoich fanów,  udostępniając im zdjęcie, na którym trudno było ją rozpoznać. Fotografia sprzed lat przedstawiała Anję, jako młodą dziewczynę. W długich włosach nie przypomina aktualnej siebie. Raczej wyglądała jak dziewczyna z sąsiedztwa.

Dziś z okazji swoich 37. urodzin postanowiła ponownie wrócić do dawnych czasów. Jednak tym razem wybrała się w jeszcze bardziej odległe lata. Pokazane zdjęcie pochodzi z roku 1991, kiedy to Rubik miała zaledwie 8 lat. Zrobione zostało w trakcie jej imprezy urodzinowej. Uśmiechnięta dziewczynka zapewne czekała na zaproszonych gości.

Kiedy organizujesz party w 1991 roku… – napisała z humorem.

View this post on Instagram

When I hosted a party in 1991..????

A post shared by Anja Rubik (@anja_rubik) on

W komentarzach pojawiło się mnóstwo życzeń od fanów za całego świata.

  • Samych wspaniałości.
  • Sto lat, żyj nam Anju!
  • Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Wyglądałaś bosko!
  • Haha musiała to być niezła impreza!

My także przyłączamy się do życzeń.


Anja Rubik obchodzi urodziny

Anja Rubik obchodzi urodziny

Anja Rubik w długich włosach

Anja Rubik w długich włosach

Anja Rubik jest przeciwko zakazowi aborcji

Anja Rubik jest przeciwko zakazowi aborcji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×