Szukaj

Angelina Jolie w brytyjskim „Vogue” zdobyła się na szczerość: „Ostatnie kilka lat było dość trudne”. Na czym się skupiła?

Angelina Jolie w magazynie Vogue

Angelina Jolie w magazynie Vogue

Angelina Jolie jest gwiazdą nowego numeru brytyjskiego Vogue. W wywiadzie ujawniła, na czym skupiła się w ciągu ostatnich lat, a także jak czuje się po czterdziestce.

Angelina Jolie i Brad Pitt przez lata tworzyli związek, który wydawał się być bardzo zgrany. Aktorzy co jakiś czas pojawiali się w nowych produkcjach, a także błyszczeli na branżowych imprezach, gdzie obiektywy kamer były zwrócone tylko na nich. Gdy wracali do domu, spędzali czas z gromadką dzieci.

Pomimo że Angelina i Brad przez lata uchodzili za wzór, ich związek nie przetrwał kryzysu i się rozstali. Chociaż rozwód mają za sobą, w sądzie wciąż toczy się sprawa o naprzemienną opiekę nad dziećmi. Maddox, Zahara, Shiloh, Pax, Knox i Viviene na razie są pod opieką mamy, ich ojciec nie ukrywa, że nadal chce uczestniczyć w ich życiu.

Angelina i Brad od momentu rozstania, są bohaterami kolorowej prasy. Tabloidy niedawno donosiły, że w życiu aktora szykuje się niemała rewolucja. Podobno Nicole Poturalski, z którą rzekomo się spotykał, jest w ciąży. Niektóre magazyny są wręcz przekonane, że będzie to dziecko Pitta. Mężczyzna w tej sprawie nie wydał jeszcze oficjalnego komentarza.

Angelina Jolie w brytyjskim Vogue. Opowiedziała o trudnych momentach

Chociaż zarówno Brad Pitt, jak i Angelina Jolie nieczęsto udzielają wywiadów, zdarza się, że robią wyjątki. Aktorka zgodziła się porozmawiać z dziennikarzami brytyjskiego magazynu Vogue.

W wywiadzie nie zabrakło wątku związanego z jej nową książką dla dzieci i młodzieży Poznaj swoje prawa (i zgłoś je), którą Jolie napisała razem z Geraldine Van Bueren oraz Amnesty International.

Wierzę, że młodzi ludzie potrafią widzieć dobro i zło bardziej wyraźnie. Widzę wielu starszych ludzi, którzy usprawiedliwiają pewne zachowania i zwykle to młodsza osoba szybciej mówi: „To jest złe i sprzeciwiamy się temu”. Pokładam w młodym pokoleniu wiele nadziei..

W wywiadzie nawiązano też do życia prywatnego gwiazdy. Filmowa Lara Croft nie potrafiła jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy jest w szczęśliwym momencie życia:

Ostatnie kilka lat było dość trudne. Skupiłam się na uzdrowieniu naszej rodziny. Powoli wracam do życia […] Lubię być starsza. Czuję się znacznie lepiej po czterdziestce, niż kiedy byłam młodsza. Może dlatego, że moja mama nie żyła zbyt długo, więc starzenie się daje mi poczucie zwycięstwa, a nie smutku. Nie mogę się już doczekać pięćdziesiątki.

Angelina Jolie pojawiła się na dwóch okładkach magazynu Vouge. O tym jak wypadła, przekonacie się zaglądając do galerii.


Angelina Jolie w brytyjskim Vogue

Angelina Jolie w brytyjskim Vogue

Angelina Jolie w brytyjskim Vogue

Angelina Jolie w brytyjskim Vogue

Angelina Jolie z Shiloh i Zaharą na zakupach

Angelina Jolie z Shiloh i Zaharą na zakupach

Dodaj komentarz

  • Gość 1 pisze:

    ten pies na okładce idzie za nia jak jakis zły omen, demon czy coś… Złozrogo to wyglad. Angelina wydaj sie tak mroczna. Z pozytywów, to ma ciekawe spojrzenie na świat, no i chyba jako pierwsza jest zadowlona ze swojego wieku.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×