Szukaj

Polska modelka jest w ciąży z Bradem Pittem?! Te doniesienia nie ucieszą Angeliny Jolie

Nicole Poturalski jest w ciąży z Bradem Pittem?

Nicole Poturalski jest w ciąży z Bradem Pittem?

Brad Pitt zostanie po raz kolejny ojcem? Zagraniczne tabloidy donoszą, że Nicole Poturalski, modelka o polskich korzeniach, z która się spotykał, jest w ciąży.  

Brad Pitt i Angelina Jolie przez lata tworzyli jedną z gorętszych par światowego show-biznesu. Gdy pojawiali się na branżowych imprezach, obiektywy fotoreporterów były zwrócone tylko na nich. Aktorzy spełniali się w życiu zawodowym, a także rodzinnym. Spędzali czas wolny z sześciorgiem dzieci.

Sielankę przerwał poważny kryzys w związku. Pitt i Jolie postanowili się rozstać. Choć w końcu udało im się sfinalizować rozwód, to jest kilka kwestii, które pozostają do rozstrzygnięcia. Są nimi między innymi majątek i opieka nad potomstwem.

Brad Pitt i Nicole Poturalski zostaną rodzicami?

Odkąd Pitt nie jest w związku z Jolie, co jakiś czas jest łączony z kolejnymi pięknościami. Kilka miesięcy temu media plotkowały o jego romansie z niemiecką modelką o polskich korzeniach, Nicole Poturalski. Podobno aktor i jego wybranka spędzili romantyczny czas we Francji w posiadłości, w której Brad kilka lat wcześniej wziął ślub z Angeliną.

Chociaż zarówno aktor, jak i modelka nie potwierdzili, że coś ich łączy, przez kolejne dni tabloidy rozwodziły się na temat ich relacji. Pod koniec października media obiegły informacje, że para się rozstała.

Pomimo że od rzekomego zakończenia związku minęło kilka miesięcy, magazyn Star serwuje zaskakujące wieści. Donosi, że Nicole Poturalski jest w ciąży. Przekazuje plotki, które z pewnością nie ucieszą Angeliny Jolie. Mówi, że ojcem dziecka jest Brad Pitt.

Wygląda na to, że Nicole ma niedokończone sprawy ze swoją wakacyjną miłością. Wygląda tak, jakby miała delikatnie zaokrąglony brzuszek. Może to oznaczać, że jest to dziecko Brada Pitta – komentuje informator tabloidu.

Informator dodaje, że aktor bez wątpienia odegrałby aktywną rolę jako ojciec. Angażowałby się w życie swojego dziecka:

Dopóki Pitt nie dowie się tego od Nicole, nie chce się na ten temat wypowiadać. Wie, że modelka jest żoną Rolanda Mary’ego. Jeśli okaże się, że jest to jego dziecko, pragnie uczestniczyć w jego życiu.

Na ten moment sami zainteresowani nie skomentowali tych doniesień. Czy jednak są one prawdziwe? Można mieć spore wątpliwości. Magazyn Star znany jest z tego, że nieco koloryzuje niektóre informacje. Tak jak wtedy, gdy podawał, że Kanye West chce kupić Kim Kardashian prywatną wyspę.


Nicole Poturalski dodała wymowne zdjęcie

Nicole Poturalski dodała wymowne zdjęcie

Nicole Poturalski podobno spotyka się z Bradem Pittem

Nicole Poturalski podobno spotyka się z Bradem Pittem

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×