Szukaj

Brad Pitt i Nicole Poturalski rozstali się. Zagraniczne media ujawniają szczegóły: „To już definitywny koniec”

Nicole Poturalski i Brad Pitt rozstali się

Nicole Poturalski i Brad Pitt rozstali się

Brad Pitt i Nicole Poturalski rozstali się. Zagraniczne media donoszą o rozpadzie trwającego kilka miesięcy związku. Od początku ta relacja nie miała szansy na przetrwanie. Co ich poróżniło?

Brad Pitt od wielu lat jest jednym z najgorętszych nazwisk w Hollywood. Amantowi kina udało się usidlić najpiękniejsze kobiety za oceanem. Spotykał się między innymi z Gwyneth Paltrow czy Demi Moore. Gdy dwie dekady temu poślubił ulubienicę Amerykanów, Jennifer Aniston, to niemal natychmiast zostali oni okrzyknięci najpiękniejszą parą w show-biznesie. Przez pięć lat stanowili bardzo zgodne małżeństwo. Wszystko skończyło się, gdy na jego drodze stanęła Angelina Jolie. Brad zagrał z nią w filmie Pan i Pani Smith, a prasa zaczęła rozpisywać się o tym, że również poza filmowym planem tych dwoje połączyło gorące uczucie.

Po kilku miesiącach związek Angie i Brada nie był już tajemnicą, a jego małżeństwo z Aniston przeszło do historii. Pitta i Jolie połączyło bardzo gorące uczucie. Wydawać by się mogło, że stanowią nie tylko idealną parę, ale także bardzo zgraną rodzinę – doczekali się aż sześciorga dzieci, w tym trójki biologicznych. Po niemal 15 latach związku i pięciu latach małżeństwa doszło do rozwodu. Kilka tygodni temu media zaczęły rozpisywać się o tym, że serce laureata Oscara skradła modelka polskiego pochodzenia.

Brad Pitt i Nicole Poturalski rozstali się

Z końcem wakacji do mediów trafiła informacja o tym, że Brad Pitt i Nicole Poturalski się spotykają. Zakochani mieli udać się razem do Francji, by w posiadłości, w której Brad kilka lat wcześniej wziął ślub z Angeliną, spędzić kilka dni tylko we dwoje. Para została przyłapana razem na lotnisku. Jak do tej pory żadne z nich nie potwierdziło oficjalnie, czy łączy ich coś więcej. Teraz w prasie pojawiły się kolejne doniesienia na ich temat

View this post on Instagram

BRAD PITT’in YENİ AŞKI! Angelina Jolie ‘den boşanan Brad Pitt'in (56) aşkı Alman model Nicole Poturalski'de (27) bulduğu iddia edildi. İkilinin birlikte özel jetle Güney Fransa'ya uçarken görüntülenmesi ise çıkan dedikoduları güçlendirdi. Brad Pitt’in, 2011 yılında eski eşi Angelina Jolie ile birlikte 67 milyon dolara satın aldığı Miraval Şatosu’nda 27 yaşındaki yeni sevgilisi ile kaldığı düşünülüyor. 💫 #bradpitt #angelinajolie #nicolepoturalski #magazin #haber #hollywood

A post shared by GÜNLÜK MAGAZİN (@gunlukmagazin) on

Jak podaje portal PageSix Brad i Nicole rozstali się. Podobno ich trwający kilka miesięcy związek od samego początku skazany był na niepowodzenie.

To nigdy nie było tak na poważnie, jak mogło się wydawać. Związek zakończył się jakiś czas temu. To już naprawdę definitywny koniec – czytamy na portalu.

Wcześniej relację aktora i polskiej piękności skomentowała matka Nicole:

To, że jest zdjęcie z nim, to nie znaczy, że są parą. Pani nie ma zdjęć z kolegami? – powiedziała w rozmowie ze „Świat&Ludzie”.

Związek Brada i młodej modelki zapowiadał się bardzo dobrze. Mimo wszystko jednak wydaje się, że kolejna relacja aktorka nie przetrwała próby czasu.


Brad Pitt ogląda nowy motocykl Flea

Brad Pitt ogląda nowy motocykl Flea

Nicole Poturalski podobno spotyka się z Bradem Pittem

Nicole Poturalski podobno spotyka się z Bradem Pittem

Nicole Poturalski dodała wymowne zdjęcie

Nicole Poturalski dodała wymowne zdjęcie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×