Szukaj

Angelina Jolie o swoich dzieciach: „To obywatele świata”. Nie uwierzycie ilu języków się uczą

Angelina Jolie nie chciała mieć dzieci

Angelina Jolie nie chciała mieć dzieci

W ilu językach mówią dzieci Angeliny Jolie?

Angelina Jolie dba o to, aby życie jej rodziny było kolorowe. Pomimo poważnych problemów ze zdrowiem nie zwalnia tempa. Wciąż jest aktywna zawodowo, podróżuje i udziela się charytatywnie. W wywiadzie dla Radio 4’s Woman’s Hour aktorka opowiedziała o indywidualnym nauczaniu szóstki dzieci. Wyznała, że dzieci uczą się aż siedmiu języków.

Gwiazda podróżuje po całym świecie z pociechami, a także z ich nauczycielami. Dodatkowo podczas pobytu w danym kraju aktorka znajduje im nauczycieli lokalnego języka i miejscowej kultury. Każde z dzieci mogło wybrać sobie język, którego chciałoby się nauczyć.

Spytałam każdego z nich, jakiego języka chcą się nauczyć. Shiloh ma nauczyciela od jednego z dialektów z Kambodży, PAX jest coraz lepszy w mówieniu w języku wietnamskim, Madox płynnie mówi po niemiecku i rosyjsku, a Zahara kocha francuski. Vivienne wybrała arabski, a Knox poznaje język migowy – powiedziała aktorka

Angelina Jolie skupia się przede wszystkim na dzieciach, to im stara się poświęcać jak najwięcej swojego czasu. Dopiero potem spełnia się zawodowo.

Najpierw jestem matką, a dopiero później aktorką. Dobro dzieci zawsze będzie dla mnie najważniejsze. Pragnę im przekazać miłość do innych ludzi i głębokie zrozumienie innych kultur.To ma być spadek po mnie, a nie miliony na koncie.

Zapytana o relacje z mężem, Angelina Jolie odmówiła komentarza. Brad Pitt jest podobno zapracowany i dlatego nie pomaga żonie. Informatorzy wróżą im kolejny kryzys, a nawet rozstanie.

Zobacz: Brad Pitt i Angelina Jolie rozwodzą się? Gwiazdorska para wreszcie odpowiedziała mediom

Angelina Jolie, Złote Globy 2012 (fot. ONS)

Angelina Jolie o dzieciach

Angelina Jolie z Zaharą i Shiloh

Angelina Jolie z dziećmi


Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×