Szukaj

Święta Angeliny Jolie i Brada Pitta według jasnych zasad! Co na to dzieci pary?

Angelina Jolie dzieci Brad Pitt rozwód

Angelina Jolie dzieci Brad Pitt rozwód

Angelina Jolie i Brad Pitt spędzą święta z dziećmi?

Brad Pitt i Angelina Jolie powinni mieć swoją stałą rubrykę w każdym serwisie newsowym. Najpopularniejsza para Ameryki nie może uwolnić się od mediów od kiedy rok temu ogłosiła nadchodzący wielkimi krokami rozwód. Jak się potem okazało, to Angelina była tą, która chciała rozstania –  złożenie papierów rozwodowych w sądzie argumentowała uzależnieniem Brada od alkoholu i marihuany i stosowaniem przemocy domowej. Zszokowany aktor zaprzeczał, jednak kiedy opinia publiczna wzięła go pod lupę, zapisał się na terapię, odwyk i do psychologa i teraz jest „czysty”, w dobrej formie, gotowy na nowe rozdziały w życiu.

Angelina z kolei miotała się między oskarżaniem i chwaleniem męża w mediach: raz twierdziła, że jest bez niego smutna, nieszczęśliwa, a dom „niepełny”, innym razem mogliśmy przeczytać o jej nowym, seksownym i bardzo tajemniczym chłopaku. Gwiazda, która na razie mieszka w Los Angeles próbuje zorganizować jakoś życie sobie i sześcioosobowej gromadce dzieci jakiej doczekali się z Bradem ale łatwo nie jest

Zobacz: Angelina Jolie w ogniu ostrej krytyki. Nie tak miała wychowywać swoje dzieci po rozstaniu!

Okazuje się, że dzieci, które potwornie tęsknią za ojcem zażyczyły sobie na Święta tylko jednego prezentu – jego obecności: 

Angelina marzy o Świętach w Kambodży. Chciałaby zapakować dzieci i lecieć tam na jak najdłużej się da. Jednak one mają inny pomysł na te Święta. Nie znoszą myśli, że Brad będzie sam w Boże Narodzenie i chcą spędzić jak najwięcej czasu z ojcem, więc wygląda na to, że Angelina nigdzie nie poleci. Przez to, że teraz wszyscy mieszkają całkiem blisko siebie prawdopodobnie skończy się to tak, że dzieci parę godzin spędzą u matki, a parę u ojca. Tak naprawdę chciałyby spędzić Święta z obojgiem rodziców jednak na razie „to nie wchodzi w grę – informuje znajomy pary

My życzymy wszystkich Świąt w gronie najbliższych i najdroższych, liczy się miłość i rodzina kochani, zawsze o tym pamiętajcie!

Zobacz: Szczuplutka Angelina Jolie olśniła w prostej kreacji od ulubionej projektantki księżnej Kate! Wyglądała jak laleczka!

Zobacz: Angelina Jolie powróciła na salony i dopiekła kochance Brada Pitta! Na długo zapamięta to spotkanie twarzą w twarz!

Zobacz: Oh la la! Nawet Angelina Jolie nie funduje takich widoków w Los Angeles co Anna Wendzikowska! Polska gwiazda zaszalała i pokazała się prawie nago!


Angelina Jolie - Hollywood Film Awards 2017

Angelina Jolie - Hollywood Film Awards 2017

Angelina Jolie odsłoniła zgrabne nogi

Angelina Jolie odsłoniła zgrabne nogi

Angelina Jolie na festiwalu CONTENDERS 2017 w Los Angeles (na zdjęciu z Mary J. Blige)

Angelina Jolie na festiwalu CONTENDERS 2017 w Los Angeles (na zdjęciu z Mary J. Blige)

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×