Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Jedna z gwiazd „Tańca z Gwiazdami” przeżywa prawdziwy dramat! Nie może chodzić! Czy zrezygnuje z dalszej walki o kryształową kulę?

Taniec z gwiazdami 8 uczestnicy


 

Angelika Mucha przeżywa prawdziwy dramat

 

Za nami już trzy odcinki nowej edycji  popularnego show Polsatu – Taniec z Gwiazdami. Widzowie z pewnością maja już swoich faworytów, wśród których jest influencerka  – Angelika Mucha znana jako Littlemooonster96.  Mucha tańczy w parze z uwielbianym przez widzów Rafałem Maserakiem, zatem już na samym początku show para ma sporą przewagę. Jak się jednak okazało, partnerka Maseraka ma poważne problemy zdrowotne.

Littlemooonster96 podczas piątkowego popisu miała problem aby stanąć na obie nogi! Sytuacja była bardzo poważna, bowiem po występie, Rafał Maserak do końca programu był zmuszony nosić swoją partnerkę na rękach! W sobotę fani dowiedzieli się z profilu blogerki, że 20 latka ma poważne problemy z kolanami.

Nigdy nie sądziłam, że ból kolan może być tak straszny. Masakra, spotkało mnie coś tak przykrego – wyznała Mucha

Zatem czy partnerka Maseraka pokona kontuzję i wystąpi w kolejnym odcinku? Angelika w piątek ledwo pokonała ból, zacisnęła zęby i wystąpiła, choć  ponownie naraziła się na krytykę Iwony Pavlović i dostała 3 punkty. 20 latka zrobiła sobie dzień przerwy od treningów.  Jej stan podobno się pogarsza, wcześniej miała ogromne problemy z chodzeniem, a obecnie jak sama twierdzi, nie może nawet wstać z łóżka. Mucha jednak wierzy, że te przykre dolegliwości szybko miną i zacznie trenować z Maserakiem na parkiecie.

Fance Justina Biebera życzymy zdrowia

Angelika Mucha o swojej wielkiej miłości: „Moje serce jest zajęte tylko przez Justina Biebera” [WIDEO]

Angelika Mucha zaskoczona krytyką Iwony Pavlović. Oto, co ma jej do powiedzenia [WIDEO]

To jakiś żart?! Z „Tańca z gwiazdami” odpadli faworyci! Szokujący finał hucznego wesela!

Czy lubisz „Taniec z gwiazdami”?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×