Aneta Zając o swojej diecie. Jej zdjęcie w bikini może zrobić furorę w sieci

Aneta Zając - jaką dietę stosuje?

Aneta Zając - jaką dietę stosuje?

Aneta Zając będzie się odchudzać. Jak donosi Fakt, aktorka własnie szuka trenera i odpowiedniej diety pudełkowej. Dlaczego się na to zdecydowała?

Aneta Zając, chociaż w ostatnim czasie przeszła sporą metamorfozę i z dziewczyny z sąsiedztwa przemieniła się w seksbombę, podobno na tym nie zamierza się zatrzymywać. Aktorka prawdopodobnie nie jest zadowolona ze swojego ciała – chce więc nad nim popracować.

Zobacz: Aneta Zając pokazała synów! Tak Michał i Robert szaleją na włoskich wakacjach

Aneta Zając będzie się odchudzać. W jaki sposób?

Jak informuje Fakt, gwiazda Pierwszej miłości poczyniła już pierwsze kroki w kierunku wymarzonej sylwetki. Właśnie szuka odpowiedniej diety pudełkowej, a także trenera, który pomoże oswoić się jej ze swoim ciałem. Stwierdziła, że dopiero wtedy nabierze odwagi, by na swoim Instagramie pokazać nieco odważniejsze zdjęcia.

Aneta była ostatnio na wakacjach i pokazywała w sieci głównie zdjęcia swojej twarzy na tle krajobrazów. A przecież celebrytki prześcigają się teraz w zamieszczeniu seksownych zdjęć swoich sylwetek w bikini – przyznał informator tabloidu.

Zobacz: Zając opala się na egzotycznych wakacjach! Wygląda bardzo apetycznie

Aneta Zając w bikini

 

Podobno jest to jeden z powodów, dla którego gwiazda rozpoczęła rewolucję w swoim życiu. Dodatkowo chce nabrać odwagi, by czuć się dobrze sama ze sobą.

Synowie Anety Zając

Dodajmy, że Zając to nie tylko aktorka, ale przede wszystkim mamą. Synowie Anety przyszli na świat w 2012 roku. Od kilku lat są głównie pod jej opieką. Kiedy aktorka rozstała się ze swoim byłym partnerem, słynnym amantem, przejęła obowiązek wychowywania dzieci.

Mając tak wspaniałe dzieci, mam ogromną chęć do dobrego i pozytywnego życia. Rola mamy to najważniejsza rola w życiu. Nic nie jest dla mnie tak ważne, jak synowie, możliwość spoglądania, jak dorastają – przyznała Aneta w jednym z wywiadów.

To właśnie synowie towarzyszyli aktorce podczas słonecznych, hiszpańskich wakacji.

Zobacz: Zając zmieniła się diametralnie! Teraz o tytuł najpiękniejszej gwiazdy może rywalizować z samą Marceliną Zawadzką!


Aneta Zając po metamorfozie

Aneta Zając po metamorfozie

Aneta Zając przytyła

Aneta Zając przytyła

Aneta Zając - konferencja jesiennej ramówki Polsatu 2017

Aneta Zając - konferencja jesiennej ramówki Polsatu 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×