Szukaj

Andrzej Duda z żoną Agatą oszołomieni zapachem wędzonki całują się namiętnie w masarni! Co za widok!

Andrzej Duda i Agata Duda w kiełbasach

Para prezydencka całuje się namiętnie w zakładzie przetwórstwa mięsnego

Agata Duda i Andrzej Duda odwiedzili zakłady mięsne. Podczas oficjalnej wizyty para prezydencka nieoczekiwanie złamała protokół. Po degustacji kiełbas zaczęli się namiętnie całować.

Andrzej Duda z Agatą Dudą są małżeństwem już od 24 lat. W ich długim związku raczej nie było żadnych skandali, zatem para prezydencka uchodzi za wzór polskiej rodziny. Prezydent na każdym kroku podkreśla, że to żona Agata jest jego największą miłością życia i z wielką dumą i radością zabiera swoją atrakcyjną małżonkę na oficjalne spotkania. Ostatnio małżonkowie wybrali się wspólnie z wizytą do zakładów mięsnych, gdzie nieoczekiwanie ogarnęła ich wielka namiętność.

Agata Duda w masarni towarzyszyła Andrzejowi ubrana w czarny wytworny garnitur. Para prezydencka z uśmiechem na ustach zatopiła się w pętach wiszących wokół nich kiełbas oraz innych wyrobów mięsnych. Małżonkowie zajadali się wspólnie pysznymi  wyrobami serwowanymi przez lokalnego producenta. Widok podnieconego Andrzeja Dudy buszującego w kiełbasach nie był jednak największym hitem tej niecodziennej wizyty.

W pewnym momencie również najedzona Agata Duda poczuła przypływ namiętności. Podczas wizyty w zakładach mięsnych, małżonkowie na tle apetycznych pęt kiełbasianych odegrali filmową scenę namiętnego pocałunku. Ten niecodzienny widok wprawił wszystkich fotoreporterów w osłupienie, zgromadzeni paparazzi ukrywający się wśród wyrobów wędliniarskich ochoczo fotografowali całujących się małżonków.

 Ten romantyczny obrazek natychmiast stał się hitem internetu. Obserwatorzy polskiej pary prezydenckiej nie mogli wyjść z zachwytu. Pod romantycznym zdjęciem Dudy pojawiło się sporo ciekawych komentarzy od internautów:

  • Ehh ja tam się im nie dziwię. Mnie też zawsze bierze na amory, kiedy czuję zapach wędzonki
  • Widać, że gdzieś jeszcze jest między nimi chemia
  • Bez przesady, w zakładzie mięsnym

Andrzej Duda pochwalił się wizytą również na swoim Instagramie:

Nowa Wieś Szlachecka. Wraz z Ministrem Rolnictwa Janem Krzysztofem Ardanowskim odwiedziliśmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Płatek” prowadzony przez Marzenę i Janusza Zalarskich, a stworzona przez Ojca Pani Marzeny – Pana Tadeusza Płatka. To jedna z najlepszych w Polsce firm rodzinnych produkujących wędliny, w tym słynną ze swoich walorów jakościowych i smakowych „Kiełbasę Lisiecką”, zarejestrowaną w UE jako produkt regionalny. Firma „Płatek” jest wielokrotnym uczestnikiem i laureatem konkursu AGROLIGI dla producentów żywności. Nowoczesne technologicznie urządzenia i wzorowe warunki sanitarne, w połączeniu z tradycyjnymi metodami przygotowania produktów, dają świetny efekt i zapewniają wciąż wzrastający popyt na wytwarzane tu wędliny. Brawo! Gratulujemy! Na zdjęciach proces produkcji, w tym suszenie i wędzenie „Lisieckiej” w dymie olchowo-bukowym. Finał: palce lizać! Polecamy!

Zobaczcie jak było pysznie!

View this post on Instagram

Nowa Wieś Szlachecka. Wraz z Ministrem Rolnictwa Janem Krzysztofem Ardanowskim odwiedziliśmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Płatek” prowadzony przez Marzenę i Janusza Zalarskich, a stworzona przez Ojca Pani Marzeny – Pana Tadeusza Płatka. To jedna z najlepszych w Polsce firm rodzinnych produkujących wędliny, w tym słynną ze swoich walorów jakościowych i smakowych „Kiełbasę Lisiecką”, zarejestrowaną w UE jako produkt regionalny. Firma „Płatek” jest wielokrotnym uczestnikiem i laureatem konkursu AGROLIGI dla producentów żywności. Nowoczesne technologicznie urządzenia i wzorowe warunki sanitarne, w połączeniu z tradycyjnymi metodami przygotowania produktów, dają świetny efekt i zapewniają wciąż wzrastający popyt na wytwarzane tu wędliny. Brawo! Gratulujemy! Na zdjęciach proces produkcji, w tym suszenie i wędzenie „Lisieckiej” w dymie olchowo-bukowym. Finał: palce lizać! Polecamy! #kiełbasalisiecka #ZPMPłatek

A post shared by @ andrzejduda on

Klasa! Agata Duda nawet w kuchni wygląda jak ikona stylu! Pierwsza Dama “przy garach” szaleje jak Martha Stewart!

Andrzej Duda pokazał swoje mieszkanie jak zawodowy celebryta! Zapozował do selfie w za małym stroju!

Andrzej Duda to prawdziwy dżentelmen! Dzień Kobiet świętował ze swoją piękną Agatą w remizie strażackiej! Co to był za bal!


Para prezydencka całuje się namiętnie w zakładzie przetwórstwa mięsnego

Para prezydencka całuje się namiętnie w zakładzie przetwórstwa mięsnego

Para prezydencka całuje się namiętnie w zakładzie przetwórstwa mięsnego

Para prezydencka całuje się namiętnie w zakładzie przetwórstwa mięsnego

Para prezydencka całuje się namiętnie w zakładzie przetwórstwa mięsnego

Para prezydencka całuje się namiętnie w zakładzie przetwórstwa mięsnego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×