Andrzej Duda zdobył się na piękny gest. Pożegnał Krzysztofa Kiersznowskiego. Niektórzy zarzucają mu brak szczerości

Andrzej Duda

Andrzej Duda

Prezydent Andrzej Duda w nowym wpisie na Twitterze pożegnał Krzysztofa Kiersznowskiego. Podzielił się z Polakami wzruszającymi słowami. Niektórzy odebrali je za nieszczere.

Andrzej Duda wygrał po raz pierwszy wybory prezydenckie w 2015 roku. Pięć lat później uzyskał reelekcję po zwycięstwie z Rafałem Trzaskowskim.

W ostatnim czasie prezydent wybrał się na wypoczynek do pasma górskiego w Beskidach Zachodnich. Wizyta przypadła na czas m.in. kryzysu uchodźczego, konfliktu z Białorusią i sporu między rządem a UE. Fotorelacja z wypoczynku została zamieszczona na oficjalnym profilu prezydenta na Instagramie. Zdjęcia możecie zobaczyć poniżej. Widać na nich np. polityka w towarzystwie członków jego świty.

Pod zdjęciami posypało się wiele krytycznych wobec prezydenta komentarzy. Internauci pisali m.in.:

  • Jedni się bawią, a inni umierają w lasach. Wstyd Panie Prezydencie, wstyd.

  • Po ile w Gorcach jest olej?

  • Widzę, że jedyne, co dobrze pan robi, to wypoczywanie.

  • A ludzie umierają w zimnym lesie na granicy… Wstyd.

Głosów krytyki wobec głowy państwa nie zabrakło też przy okazji jego najnowszej aktywności…

Andrzej Duda pożegnał Krzysztofa Kiersznowskiego. Internauci krytykują prezydenta

Andrzej Duda na Twitterze opublikował post, w którym pożegnał znanego Polaka, aktora Krzysztofa Kiersznowskiego, który wczoraj zmarł.

Odszedł Krzysztof Kiersznowski, znakomity twórca niezapomnianych kreacji aktorskich – Nuty w Vabankach, Wąskiego w Kilerze, i wielu innych. Człowiek wartości i refleksji, który na przekór przeciwnościom wykonywał swój zawód. Do ostatnich dni. Cześć Jego pamięci! R.I.P – napisał polityk. 

Pożegnanie aktora w wykonaniu prezydenta nie spodobało się wielu internautom. Niektórzy zarzucili politykowi brak szczerości. Wielu z nich odniosło się do tego, że przedstawiciele prawicy nie żegnają w podobny sposób osób, które zginęły, gdy próbowały dostać się z terenu Białorusi na obszar Rzeczpospolitej. Krytycy prezydenta pisali:

  • Co za obrzydliwy hipokryta!

  • Na granicy umierają dzieci!

  • Ogromna strata. R.I.P. Niech pan jeszcze pamięta, że dusze zmarłych przy granicy z Białorusią ważą tyle samo. R.I.P.

  • Żal wspaniałego aktora i żal każdej osoby, która traci życie. Jeszcze ponad miesiąc barbarzyńskiego zakazu pomocy ludziom tam gdzie jest ona najbardziej potrzebna.

  • Jak panu się nie uda zostać komentatorem sportowym po zakończeniu kadencji, to proponuję założyć działalność pod nazwą „Gratulacje i Kondolencje”. Nic więcej pan nie umiesz. A tak w ogóle to zimno dziś. Ile ludzi znalazło się w lesie dzięki podpisanej ostatnio ustawie?

  • Grunt, że sobie z ciepłego fotela można wieczorkiem tweecika puścić.

Przypomnijmy, że prezydent podpisał nowelizację ustawy, która pozwala na to, aby niezwłocznie usuwać z terenu kraju uchodźców. Czy zgadzacie się z surowymi ocenami internautów? Jak oceniacie prezydenturę Andrzeja Dudy?

Śmierć Krzysztofa Kiersznowskiego

Media poinformowały o śmierci Kiersznowskiego w ubiegły wieczór. Aktor przez wiele lat zmagał się z nowotworem. Współpracownicy wspominają go z wielkim szacunkiem.

Był świetnym aktorem, ale też wspaniałym człowiekiem. Takich mężczyzn już nie ma. Szlachetnych, empatycznych i szarmanckich. Nie dbał o pieniądze, dbał o innych. Na planie nie dawał po sobie poznać, że coś go boli, a czasem cierpiał. Po mnie od razu widać, jak nie podoba mi się ktoś, z kim gram albo coś mi nie pasuje. Krzysztof nie okazywał niechęci czy niezadowolenia. Nie dało się też przy nim kłamać – oceniła Ewa Ziętek.

Kiersznowski jest najbardziej znany z ról w produkcjach, takich jak: Vabank, Kiler, Killer-ów 2-óch, Wakacje z Madonną, Statyści. Dołączamy do kondolencji dla rodziny zmarłego.


Zdjęcie z Instagrama Andrzeja Dudy

Zdjęcie z Instagrama Andrzeja Dudy

Zdjęcie z Instagrama Andrzeja Dudy

Zdjęcie z Instagrama Andrzeja Dudy

Zdjęcie z Instagrama Andrzeja Dudy

Zdjęcie z Instagrama Andrzeja Dudy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×