Prywatne zdjęcia Andrzeja Dudy wyciekły do sieci. Jak spędza wolny czas? Taki to pożyje!

Andrzej Duda

Andrzej Duda

Andrzej Duda zamieścił w sieci kilka zdjęć ze swojego wypoczynku. Gdzie udał się prezydent? Zobaczcie na te fotografie.

Andrzej Duda, zanim został prezydentem, pracował m.in. jako wykładowca, podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, w Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, poseł i europoseł. Od mniej więcej 2005 roku był związany z Prawem i Sprawiedliwością. W 2015 roku wygrał dla tej partii wybory prezydenckie. Sukces powtórzył pięć lat później. Podczas swoich rządów Duda wywołał wiele kontrowersji.

Jego krytycy mają mu za złe kryzys wokół Trybunału Konstytucyjnego, ułaskawienie Mariusza Kamińskiego, wsparcie dla TVP i Polskiego Radia, walkę z „ideologią LGBT”, czy bardzo enigmatyczne wypowiedzi na temat szczepień przeciwko koronawirusowi. Obserwatorzy naszego życia publicznego wskazują też na to, że prezydent bywa „nieobecny”. Polityk – ich zdaniem – niekiedy unika wypowiadania się na ważne tematy, znika na czas kryzysów politycznych lub odmawia jasnych i wiążących deklaracji.

W ostatnim czasie prezydent nieco się ożywił. Wystąpił przed przedstawicielami Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz wspierał rząd PiS w walce z nielegalną imigracją i reżimem białoruskim.

Andrzej Duda na wczasach. Gdzie wypoczywa prezydent?

Andrzej Duda, po dość intensywnym włączeniu się do bieżących spraw politycznych, nieco już jednak odpuścił i udał się na wakacje. Za miejsce odpoczynku wybrał Gorce, czyli pasmo górskie położone w Beskidach Zachodnich.

Prezydent opublikował na Instagramie kilka zdjęć z wycieczki. Widać na nich górskie krajobrazy, jego selfie i zdjęcia ze znajomymi. Można zauważyć, że Duda postawił na spędzanie czasu w męskim gronie. Panowie łączą wypoczynek z aktywnym spędzaniem czasu na szlakach:

Pusto w Gorcach jest jesienią… a pięknie. #ruszsiezkanapy #gorce #gorc #ochotnicadolna #llubomierz #bieganiepogórach – prezydent podpisał fotografie.

Na zdjęciach zabrakło Agaty Dudy. Być może prezydent nie zabrał na wycieczkę pierwszej damy. Możliwe też, że małżonka celowo uniknęła znalezienia się w jego kadrze. Dlaczego? Nie jest tajemnicą, że ceni sobie ona prywatność i z reguły unika publicznych występów.

W sekcji komentarzy, pod zdjęciami, posypało się wiele wpisów, zarówno ze strony zwolenników, jak i przeciwników urzędującej głowy państwa. Jego zwolennicy napisali m.in.:

 • Extra! Dobrego wypoczynku!
 • Każdy ma swoich ziomali nawet pan prezydent.

 • Panie Prezydencie, jesień, jak również lato, ma to do siebie, że raczy nas różnorodnością kolorów i pogody… Śliczny krajobraz, jak malowany.

 • I to się nazywa ekipa. Pozdrawiam serdecznie.

 • Najlepszy prezydent ever.

 • Dzień dobry, Panie Prezydencie!

Jego krytycy z kolei opublikowali:

 • To Panowie z SOP?

 • Jedni się bawią, a inni umierają w lasach. Wstyd Panie Prezydencie, wstyd.

 • Po ile w Gorcach jest olej?

 • Widzę, że jedyne, co dobrze pan robi, to wypoczywanie.

 • A ludzie umierają w zimnym lesie na granicy… Wstyd.

A wy zaliczacie się do zwolenników czy krytyków prezydenta? Co myślicie o jego rządach i wpływie na nasz kraj?


Zdjęcie z Instagrama Andrzeja Dudy

Zdjęcie z Instagrama Andrzeja Dudy

Zdjęcie z Instagrama Andrzeja Dudy

Zdjęcie z Instagrama Andrzeja Dudy

Zdjęcie z Instagrama Andrzeja Dudy

Zdjęcie z Instagrama Andrzeja Dudy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×