Wirtualna Polska

Andrzej Duda wyjaśnia wyborcom cele „dobrej zmiany”: „Nie słuchajcie kłamstw”

Andrzej Duda wyjaśnia wyborcom cele „dobrej zmiany”: „Nie słuchajcie kłamstw”

Współpracownica Andrzeja Dudy zachęcała do spalenia tęczy

Andrzej Duda w Busku-Zdroju o dobrej zmianie

Wirtualna Polska

Andrzej Duda piastuje urząd prezydenta Polski od ponad roku. Wciąż jednak nie opadły emocje po wyborze go na to stanowisko. Nie ma dnia, aby nie pisano w mediach o Andrzeju Dudzie. Sam prezydent często podsyca zainteresowanie. Bywa, że wdaje się w dyskusje na swoich profilach w mediach społecznościowych, ale czasami pytania potrafią sprawić problem. 

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Jarosław Kuźniar odkrywa szokujące praktyki PiS i pyta… Andrzeja Dudę! 

Tymczasem Andrzej Duda bardzo chętnie rozmawia ze swoimi wyborcami. Niedawno odwiedził Busko-Zdrój, gdzie w emocjonalnym przemówieniu opisał cele dobrej zmiany, która została zapowiedziana jeszcze w czasie kampanii wyborczej. 

Chcemy, by ten zrównoważony rozwój dotarł do wielu miejsc, gdzie dawniej produkcja przemysłowa była, i gdzie znikła. Chcemy, by wydatki, które będą czynione na polską armię (…) w jak największym stopniu pozostały w Polsce. Nawet przy tych kontraktach, kiedy będzie kupowany sprzęt, który został zakontraktowany za granicą, by w realizacji uczestniczyły także polskie firmy, by przynajmniej część tych pieniędzy pozostała w Polsce. (…) To da się zrobić, jeśli się chce. To, o czym mówimy, co nazywa się 'dobrą zmianą’, co oznacza zmiany w polskim życiu społecznym, jest ukierunkowane na to, aby owoce polskiego rozwoju trafiły do zwykłych ludzi – i w miarę możliwości – równo do wszystkich zakątków naszego kraju – to jest coś, czego do tej pory nie zrealizowano. Robię wszystko, co w mojej mocy, żeby tego zaufania – w 'dobrą zmianę’, z którą ja także szedłem do wyborów prezydenckich – nie  zawieść. Dziś to także kwestia wzmacniania polskiego bezpieczeństwa. Cieszę cię, że w tym zakresie jesteśmy zgodni, bo to pokazuje, że można rozmawiać, a to jest najważniejsze. Można rozmawiać nawet wtedy, kiedy są różnice w poglądach. Każde państwo, każda rozsądna i uczciwa władza myśli przede wszystkim kategoriami swoich obywateli (…). My myślimy kategoriami interesów Polski i Polaków, dlatego prowadzimy zdecydowane działania i w kraju, i na arenie międzynarodowej. Oczywiście podpisuję ustawy i będę je podpisywał, bo to są ustawy które przynoszą dobre zmiany. I nie słuchajcie państwo kłamstw, które bardzo często opowiada się w telewizji – że się zwiększa inwigilację ludzi, że jest jakiekolwiek zagrożenie ze strony polskich władz – mówił  

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

A co Wy uważacie, o przemówieniu prezydenta Andrzeja Dudy? Dobra zmiana działa?

Zobacz: Co za WSTYD! Jacek Kurski WYGWIZDANY na festiwalu w Opolu! To wideo przejdzie do historii

Andrzej Duda o dobrej zmianie

Andrzej Duda o dobrej zmianie

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×