NewsyCo za WSTYD! Jacek Kurski WYGWIZDANY na festiwalu w Opolu! To wideo przejdzie do historii

Co za WSTYD! Jacek Kurski WYGWIZDANY na festiwalu w Opolu! To wideo przejdzie do historii

Jacek Kurski wygwizdany w Opolu 2016
Jacek Kurski wygwizdany w Opolu 2016
Karol
06.06.2016 02:26, aktualizacja: 10.06.2016 16:12

Festiwal w Opolu 2016 dobiegł końca, ale dopiero teraz będzie o nim bardzo głośno. Wszystko za sprawą nowego prezesa TVP. Jacek Kurski został wygwizdany przez publiczność na zakończeniu festiwalu! Takiej wpadki nie odnotował żaden szef żadnej stacji.

Kurski podziękował widzom za obecność i wsparcie dla TVP. Od samego wejścia na scenę Amfiteatru słychać było głośne buczenie. Prezes próbował zachować dobrą minę do złej gry, a całą sytuację obrócić w żart twierdząc, że wyraźne gwizdy są oznaką... sympatii ze strony obcokrajowców, którzy podobno licznie przybyli do Opola.

Szanowni państwo, w wielu krajach aplauz wyraża się poprzez gwizdy, dlatego też witam cudzoziemców w Opolu. Witam państwa bardzo serdecznie

To nie pierwszy raz, kiedy Jacek Kurski twierdzi, że czarne jest białe. Niedawno szef Telewizji Publicznej słabe wyniki oglądalności wszystkich programów stacji tłumaczył tym, że zostały one przeprowadzone przez niemiecką firmę, a cała sytuacja jest spiskiem przeciwko zmianom, jakie nastąpiły w ostatnich miesiącach.

Ech... Zobaczcie nagranie wideo z wygwizdanym Jackiem Kurskim w Opolu.

Wygwizdany Jacek Kurski nie udzielał wywiadów dziennikarzom. Chociaż obiecane było spotkanie z mediami, ostatecznie prezes TVP zrezygnował z rozmów tuż po incydencie z udziałem publiczności. Organizatorzy festiwalu w Opolu 2016 tłumaczyli, że najprawdopodobniej konferencja z udziałem szefa odbędzie się dzisiaj. Dziennikarze zapowiedzieli bojkot i odmówili udziału w spotkaniu.

Jacek Kurski - Opole 2016
Jacek Kurski - Opole 2016
Jacek Kurski - gala Ekstraklasy 2015/2016
Jacek Kurski - gala Ekstraklasy 2015/2016
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także