Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Polska topmodelka Alicja Ruchała chce zrobić karierę muzyczną i reprezentować Polskę na Eurowizji. Jak na jej nazwisko reagują ludzie?

Alicja Ruchała


Alicja Ruchała o swoim nazwisku i muzycznych marzeniach

Alicja Ruchała osiągnęła bardzo dużo w modelingu. Teraz chciałaby zacząć śpiewać. Gościła na okładkach takich magazynów jak „Vogue„, „Elle” czy „Harper’s Bazaar” i reklamuje bieliznę.

Od dawna marzyła o tym żeby zostać modelką i udało jej się spełnić te marzenia.

O karierze modelki marzyłam już od czasów szkoły podstawowej. Kiedy miałam 18 lat, wysłałam swoje zdjęcia do warszawskiej agencji, która natychmiast się mną zainteresowała i już po dwóch tygodniach podpisałam kontrakt z agencją w Tokio – powiedziała w Super Expressie

Teraz chciałaby reprezentować Polskę na Eurowizji z piosenką No Longer Want You. Alicja bardzo ciężko pracuje na swój sukces.

Od dziecka pracuję i zarabiam po to, aby spełniać wszystkie swoje zachcianki i marzenia. Możliwe, że to jedna z nich, ale chcę pokazać, że modą można też bawić się w rytm muzyki. Zarabiam sama i inwestuję w to, co kocham. I nikt mi tego nie zabroni.

Czy Alicja wie jak reagują ludzie na jej nazwisko? Wie, że jej nazwisko w Polsce budzi uśmiechy na twarzach.

Uważam, że mam super nazwisko! Wpada w ucho, prawda? Musisz kiedyś zobaczyć, jak spisuje mnie policja za przejście na czerwonym

Życzymy jej dalszych sukcesów. Mamy nadzieję, że zrealizuje się również muzycznie.

Zobacz: Ta seksbomba robi karierę za granicą, a teraz chce reprezentować Polskę na Eurowizji 2017! Nagrała już nawet piosenkę!

Alicja Ruchała

Alicja Ruchała

Alicja Ruchała powinna jechać na Eurowizję 2017?Komentarzy: 5


fifi | 19 stycznia 2017, 11:24

weronika curylo mloda romka.to najlepsza kandydatka.


Gośćfifi | 19 stycznia 2017, 11:22

moja propozycja to mloda romka16 latka ktora w progamie de voice of poland zajela 2 miejsce rosnie nam druga edya gorniak pomyslcie oniej.


julia | 16 stycznia 2017, 18:59

wystarczy zmienic na Rachała i juz inaczej


BOLO | 14 stycznia 2017, 02:24

Ty jesteś baran Ty tego nie zrozumiesz


Gość | 11 stycznia 2017, 15:16

Jka mozna nosic takie nazwisko?Czy Ona nie ma rozumu????????????


Dodaj komentarz
×