Alicja Bachleda-Curuś w kostiumie kąpielowym zachwyca się rozbryzgami górskiej rzeki. Oszałamiający widok

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś zachwyciła swoimi najnowszymi fotografiami na Instagramie. Rozkoszuje się chłodną górską wodą i widokami. Jak ona jest piękna!

Alicja Bachleda-Curuś kwarantannę spędza w swoim domu w Los Angeles. Na czas pandemii zmuszona była zawiesić swoje projekty, które planowała zrealizować w Polsce. Jeszcze przed blokadą intensywnie pracowała nad dwoma projektami. Jednym z nich był film, który miał opowiadać o dramatycznej sytuacji w służbie zdrowia, a drugim serial o księżnej Tarnowskiej. Wiadomo, że gwiazda chce jak najszybciej wrócić do kraju, żeby kontynuować prace.

Póki co jednak ma czas, żeby zachwycać się pięknem przyrody i drobnymi przyjemnościami.

Alicja Bachleda-Curuś w kostiumie kąpielowym zachwyca się górską wodą

Aktorka wychowuje 11-letniego syna Henry’ego Tadeusza, którego ma ze związku z gwiazdą Hollywood – Collinem Farrellem. Chociaż już od dawna nie są razem, to łączą ich przyjacielskie stosunki i zgodnie dzielą się opieką nad nastolatkiem.

Polska aktorka od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku z tajemniczym mężczyzną. Reporterce Jastrząb Post uchyliła rąbka tajemnicy i przyjęła gratulacje z okazji zaręczyn.

Jestem w bardzo dobrym miejscu. Przede wszystkim znalazłam spokój wewnętrzny i szczęście, którego zawsze sobie życzyłam. Myślę, że do tego trzeba dojrzeć. Natomiast, nie mówię za dużo o życiu prywatnym, więc tak to zostawimy. Ale gratulacje przyjmę – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Na najnowszych zdjęciach na Instagramie z wycieczki do Sequoia National Park, nie towarzyszy jej jednak ani Henry, ani narzeczony. Za to jest Luna. Aktorka wygląda cudownie, zachwycając się chłodnymi rozbryzgami górskiej wody. Naturalna, bez makijażu, a jaka piękna!

Plusk górskiej rzeki, czy może być lepiej ?! Nawet Lunie się podobało, a to dla niej nie jest naturalne – napisała.

Obok postu internauci nie mogli przejść obojętnie i zasypali Alicję komplementami. Piszą, że dawno nie wyglądała tak promiennie. Widać, że jest szczęśliwa.


Alicja Bachleda-Curuś w kostiumie kąpielowym

Alicja Bachleda-Curuś w kostiumie kąpielowym

Alicja Bachleda-Curuś - Luna

Alicja Bachleda-Curuś - Luna

Alicja Bachleda-Curuś - górska rzeka

Alicja Bachleda-Curuś - górska rzeka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×