Szukaj

Aleksandra Żebrowska pokazała, jak karmi syna piersią. Dawno tak intymny kadr nie zebrał tylu zachwytów

Ola Żebrowska z synkiem

Ola Żebrowska z synkiem

Aleksandra Żebrowska właśnie opublikowała intymne zdjęcie ze swoim dzieckiem. Gwiazda na pięknym kadrze karmi synka piersią. Klimatyczny kadr przypadł do gustu internautom.

Aleksandra Żebrowska przez długi czas starała się o to, by po raz kolejny zostać mamą. Ma za sobą bolesne przejścia, których nie zamierza ukrywać. Mówi wprost o tym, co ją spotkało i jakiemu problemowi stawiła czoła. Robi to, aby dodać otuchy kobietom, które znajdują się w podobnych sytuacjach. Żona Michała Żebrowskiego ma za sobą kilka poronień i ciążę pozamaciczną.

„Nieudane” ciąże to temat, o którym rozmawia się ciężko — nawet z najbliższymi. Sama mam kilka takich za sobą — poronienia i na dokładkę ciążę pozamaciczną pod koniec zeszłych wakacji. Oprócz wsparcia kochającej rodziny (i pizzy przemycanej do szpitala przez moje siostry), jedna z rzeczy, które najbardziej podnosiły mnie wtedy na duchu, to świadomość, że tak wiele kobiet ma za sobą podobne historie. Dzieląc się swoimi przeżyciami — dodają innym otuchy i siły – napisała na Instagramie w październiku 2020.

Mimo wielu przeciwności Żebrowska nie poddawała się. W marcu ubiegłego roku poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że spodziewa się trzeciego dziecka. Przez cały okres ciąży publikowała zdjęcia, na których eksponowała zaokrąglony brzuszek. Teraz gdy mały Feliks jest już na świecie, to on najczęściej pojawia się na fotografiach opublikowanych na jej profilu.

Aleksandra Żebrowska karmi piersią. Klimatyczne zdjęcie zachwyciło fanów

Aleksandra Żebrowska już w czasie ciąży była bardzo aktywna na Instagramie. To tam obwieściła fanom, że Feliks przyszedł na świat, i to tam publikuje wybrane kulisy codzienności matki trzech synów.

Ola nie krępuje się pozować nago, dlatego też na jej profilu pojawił się post, w którym pokazała, jak wspólnie kąpie się z niemowlęciem lub karmi go piersią goląc nogi. W jej domu nie ma tematów tabu. Żebrowska poprzez swoje konto uczy kobiety, że nie powinny wstydzić się tego, że są matkami karmiącymi.

Żona Michała właśnie opublikowała kolejny kadr, na którym karmi Feliksa piersią. Tym razem jednak różni się on od poprzednich. Oglądający mogą podziwiać zdjęcie, na którym matka z czułością przygląda się oseskowi trzymanemu w ramionach. Wnętrze drewnianego domu wypełnia ciepłe światło, dzięki któremu fotografia sprawia wrażenie bardzo intymnej.

Pod postem pojawiło się mnóstwo przychylnych komentarzy:

  • Zdjęcie zachwycające i wzruszające. Temat, światło, kolory, postaci. Pod każdym względem.
  • Cisza, spokój, intymnie…
  • Przepiękne zdjęcie! Kwintesencja kobiecości, macierzyństwa.
  • Jakie piękne, klimatyczne zdjęcie!

To chyba najpiękniejsze tego typu ujęcie, jakie dotychczas widzieliśmy na profilach polskich gwiazd. Cudne.


Aleksandra Żebrowska publikuje na Instagramie zdjęcia na których karmi piersią

Aleksandra Żebrowska publikuje na Instagramie zdjęcia na których karmi piersią

Aleksandra Żebrowska publikuje na Instagramie zdjęcia na których karmi piersią

Aleksandra Żebrowska publikuje na Instagramie zdjęcia na których karmi piersią

olazebrowska_120084944_346771263112444_2221005678831862306_n

Dodaj komentarz

  • Dorina pisze:

    Choćby ze względu na swojego męża – czy mogłaby Pani przestać etapować tak intymnymi zdjęciami???? U osób postronnych budzą niesmak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kiedyś kobiety też karmiły dzieci piersią, ale nie pokazywały piersi w miejscach publicznych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pani gołe zdjęcia lub w samej bieliźnie są niesmaczne!!!!!!!!!!!!!

  • Gość pisze:

    Ona jest typową ekshibicjonistka…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×