Wirtualna Polska

Dzisiaj guru fitnessu i gwiazda „Tańca z gwiazdami”, a kiedyś uroczy pączuś. Akop Szostak pokazał zdjęcia sprzed metamorfozy

Dzisiaj guru fitnessu i gwiazda „Tańca z gwiazdami”, a kiedyś uroczy pączuś. Akop Szostak pokazał zdjęcia sprzed metamorfozy

Akop Szostak kto to

Akop Szostak przed metamorfozą. Uczestnik 10. edycji Tańca z gwiazdami pokazał swoje stare zdjęcia. Zanim dorobił się imponującej muskulatury i został podziwianą gwiazdą kulturystyki, wyglądał, jak słodki pączuś.

Wirtualna Polska

Ma 31 lat, pochodzi z Białorusi, waży 109 kilo, a od 2014 jest mężem ślicznej Sylwii. Akop Szostak, to wschodząca gwiazda show-biznesu, którą doskonale znają fani kulturystyki i MMA. Mężczyzna może pochwalić się imponującą rzeźbą. Przez lata wypracował sobie opinię jednego z najbardziej skutecznych trenerów personalnych, który pomógł setkom osób zmienić swoje życie na lepsze.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Rozpoznawalność wśród fanów sportu doprowadziła Akopa na parkiet Tańca z gwiazdami, w którym już we wrześniu po raz pierwszy zaprezentuje swoje taneczne popisy. Pod koniec lipca Polsat oficjalnie potwierdził jego udział w swoim flagowym show:

Ladies and Gentelman Please, welcome to the stage Akop. Akop Szostak Mistrz Europy w kulturystyce klasycznej Zawodnik MMA Trener personalny Influencer. Dumny właściciel trzech przygarniętych kundelków – czytamy w oficjalnym komunikacie zamieszczonym na Instagramir @tanieczgwiazdami.

Zobacz: Kto z kim zatańczy w “Tańcu z gwiazdami”? Tabloid dotarł do listy par!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Akop Szostak przed metamorfozą

Zanim zobaczymy, jak Akop Szostak radzi sobie z sambą, salsą czy rumbą, możemy podziwiać jego spektakularną metamorfozę. Na Instagramie kulturysty pojawił się zlepek zdjęć – z teraz i z okresu, gdy był uroczym „pączusiem”.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Okazuje się, że przystojniak sam wykonał tytaniczną pracę nad swoim wyglądem. Zanim dorobił się bicepsów wielkości melonów i porażającego wyglądem „sześciopaka”, mógł pochwalić się uroczo zaokrąglonym brzuszkiem. Swoją spektakularną metamorfozę skomentował w następujący, mobilizujący wszystkich leni, sposób:

Taki byłby ze mnie trener, jak bym sam nie przeszedł takie drogi…
Każdy z nas, kiedyś miał swój start! Każdy chciał coś zmienić… każdy po drodze miał wzloty i upadki, niestety nie każdy doszedł do wymarzonego celu, bo po drodze zabrakło cierpliwości i wiary swoje możliwości.
Uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych! Niektóre po prostu wymagają więcej czasu, lecz jak to mówią, przecież ten czas i tak upłynie! Wykorzystaj go, bo życie mamy jedno.

Wirtualna Polska

Internauci nie omieszkali wyrazić swojego podziwu nad obecną sylwetką Akopa. W komentarzach aż roi się od ochów i achów:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
  • Schabowy z frytkami i majonezem 🙂
  • Jeb..ny genetyk…Dobra robota. Doskonale wiem, jaką drogę przeszedłeś, bo cztery lata temu, w grudniu, zaczęłam walkę o swój cel, jakim było zrzucenie kg….. Wtedy, w ciągu czterech miesięcy zrzuciłam ponad 30 kg…. Po stracie tylu kg dostałam kilka wiadomości, że to nie zdrowe, że zleciało tyle kg, w tak krótkim czasie, i żebym zrobiła sobie badania kontrolne czy wszystko jest ok. Zrobiłam sobie te badania i okazało się, że wszystko jest w porządku… A to, że zleciało tyle kg, to tylko i wyłącznie moja silna wola i samozaparcie w dążeniu do celu.
  • Stąd nie każdy dobry sportowiec będzie dobrym trenerem i odwrotnie.
  • Niesamowita metamorfoza! Jestem Pana fanką!

Wszyscy, którzy marzą, by choć w małym stopniu wyglądać tak jak Akop, koniecznie powinni zacząć obserwować jego profil na Instagramie. Potężna dawna motywacji gwarantowana.

Zobacz: Znamy nową gwiazdę “Tańca z gwiazdami”! Polsat ściągnął go z zagranicy! Co za przystojniak

View this post on Instagram

Ideałem mojej żony był wysoki brunet póki nie ???? pojawiłem się ja… z metra cięty i łysy ???? przez całe swoje życie mówiła, że nie podobają się jej jej do końca niscy faceci, a mi do 180 cm daleko ???? Jednak okazało się ze to właśnie przy mnie czuje się szczęśliwa i spełniona. To właśnie przy mnie przestała się martwić głupotami, nabrała siły i sama osiąga swoje cele. Nigdy nie musiałem jej w niczym pomagać, po prostu byłem gdzieś obok, by miała świadomość ze jak coś jej nie wyjdzie, to jestem. Blisko, obok niej! Jestem i będę❤️ Nie szukaj wymyślonego ideału, bo może się okazać ze to właśnie ten „nieidealny” człowiek… jest stworzony dla Ciebie. #couple #marriage #love #tattoo

A post shared by Akop Szostak (@akopszostak) on

View this post on Instagram

Wyciskanie sztangą, na ławce płaskiej ???? Czy warto trenować klatkę ???? TAK‼️ i to nawet kobiety ???? bo dzięki temu zadbany o nasz kręgosłup! Słabe mięśnie piersiowe zaburzają balans strukturalny! Główne mięśnie zaangażowane: ✔️m. piersiowy większy ✔️m. trójgłowy ramienia ✔️m. naramienny przedni ????uwagi???? ???? kąt ramion trzymamy od 45 do 75C, by optymalnie angażować klatkę. Czym mniejszy kat tym bardziej pracuje triceps, zaś czym większy to angażujemy mocniej naramienny ???? pozycja neutralna przy ściągniętych łopatkach zawsze spowoduje lekkie mostkowanie. Najważniejsze by nie dociskać odcinka lędźwiowego do ławki ???? ruch kierujemy za siebie nie oznacza ze sztanga idzie za głowę! Ruch prowadzimy „prawie” w linii prostej, z lekkim zakrzywieniem ruchu. Można napisać ze pchamy sztangę w stronę brody. Co ciekawe optymalizacja ruchu może prowadzić do zwiększenie ciężaru przy 1 RM( ciężar maksymalny) od 10 do 35%. Czym bardziej zaawansowana osoba, tym mniejszy procent

A post shared by Akop Szostak (@akopszostak) on

Wirtualna Polska

Zobacz: Legenda TVP odrzuciła propozycję udziału w “Tańcu z gwiazdami”! Po jej słowach zrobi się głupio większości gwiazd show Polsatu

Akop Szostak – stare zdjęcie i obece. Jak się zmienił?

Akop Szostak – stare zdjęcie i obece. Jak się zmienił?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Akop Szostak kiedyś

Akop Szostak kiedyś

Akop Szostak przed metamorfozą

Akop Szostak przed metamorfozą

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×