NewsySylwia i Akop Szostakowie się rozstali. Burneika komentuje: "Wszyscy mówili, że są idealni"

Sylwia i Akop Szostakowie się rozstali. Burneika komentuje: "Wszyscy mówili, że są idealni"

03.04.2024 13:39, aktualizacja: 03.04.2024 14:46

Akop Szostak rozstał się ze swoją żoną Sylwią. Byli najgorętszą parą polskiego fitnessu. Wiele słynnych osób komentuje te nowiny. Jedną z nich jest Robert Burneika. "Byli wzorem" - wyznał w rozmowie z Jastrząb Post.

Robert Burneika od lat jest związany ze sportem. Kulturysta i zawodnik freak fightów skomentował głośne rozstanie Akopa i Sylwii Szostaków. Nie on jeden uważał, że ich uczucie przetrwa wszystko. Co powiedział?

Robert Burneika o rozstaniu Akopa i Sylwii Szostaków

Robert Burneika w rozmowie z reporterką Jastrząb Post odniósł się do "rewelacji" na temat rozstania Szostaków. Czy jego zdaniem jest to ostateczna decyzja sportowców?

Nie wiem, czy to poważnie, czy nie. W dzisiejszych czasach jest dużo ściemy. Raz mówią, że się rozstają, a później za tydzień się całują i wszystko ok. Nie chcę spekulować, jak jest w ich przypadku, no ale 10 lat, może im nie wyszło.

Robert słusznie zauważył, że Akop i Sylwia przez lata kreowali swój związek na idealny. W sieci można znaleźć wiele wspólnych zdjęć, czy nagrań, z których jasno wynika, że nie widzą poza sobą świata, a ich relacja bez skazy.

Tylko to jest najśmieszniejsze, że byli wzorem, wszyscy mówili, że są idealnie, perfekcyjna para, a wychodzi na to, że jak ktoś dużo się chwali, to w życiu wychodzi całkiem inaczej.

Akop i Sylwia Szostakowie rozstali się

Przypomnijmy, że para ogłosiła rozstanie kilka dni temu.

Po wielu latach starań, wspólnych oraz indywidualnych terapii, po niezliczonych próbach budowania harmonii i unikania konfliktów, musimy przyznać, że nasze drogi się rozchodzą. To nie jest żart, ani nagła decyzja (...). Zdecydowaliśmy się na rozstanie. Chcemy podkreślić, że mimo tej zmiany, nasz wzajemny szacunek pozostaje niezmienny. Nie będziemy wdawać się w internetowe dyskusje ani antagonizować się nawzajem. Nadal łączy nas wspólny biznes, który zamierzamy razem prowadzić. Życie nieustannie nas zaskakuje, czasem nawet bardziej, niż byśmy się tego spodziewali - czytamy w oświadczeniu.

Internauci zarzucali im nieszczerość, bowiem do niedawna oboje publikowali w mediach społecznościowych posty, które nie wskazywały na to, że ich związek przechodzi tak poważny kryzys.

Akop i Sylwia Szostakowie
Akop i Sylwia Szostakowie© Instagram
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także