Szukaj

Michał Piróg nie wytrzymał i skomentował przejście Agustina Egurroli do TVP. Mocniej tego nie mógł ująć

Michał Piróg i Agustin Egurrola

Michał Piróg i Agustin Egurrola

Agustin Egurrola przeszedł do TVP, gdzie będzie jednym z jurorów Dance Dance Dance 3. Do jego decyzji odniósł się Michał Piróg. Nie szczędził mocnych słów.

Dance Dance Dancewiosną zadebiutuje na ekranach telewizorów. Właśnie wtedy biorące udział w programie duety zmierzą się ze wspólnym układem oraz choreografią solową. Ich zmagania odbędą się na multimedialnej scenie, która łączy świat realny z rozszerzoną rzeczywistością.

Para, która zwycięży, przekaże 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny. Pozostali uczestnicy także wspomogą wskazaną przez siebie instytucję pożytku publicznego. Do rywalizacji stanie sporo gwiazd, wśród których warto wspomnieć nazwiska takie jak m.in. Roksana WęgielDamian Kordas oraz Stanisław Karpiel-Bułecka (pełną listę poznasz tutaj). Show poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

W porównaniu do poprzedniej edycji zmienił się skład jury. Występów nie będą już oceniać Anna Mucha Robert Kupisz. Tuż obok Idy Nowakowskiej zasiądą: Joanna Jędrzejczyk oraz Agustin Egurrola. Ostatni z wymienionych panów do tej pory był związany z telewizją TVN. To właśnie tam jurorował w programach takich jak m.in. Mam Talent You can dance. 

Agustin Egurrola jurorem Dance Dance Dance. Michał Piróg komentuje

Informacja o tym, że Egurrola przeszedł do TVP nie przeszła bez echa. Skomentowano ją w głównym wydaniu Wiadomości, emitowanym na antenie telewizji publicznej. Pojawił się materiał, w którym tancerzowi nie szczędzono komplementów (więcej tutaj). Także Michał Piróg w nowym poście na Instagramie postanowił nawiązać do decyzji Agustina.

Piróg opublikował archiwalne zdjęcia z planu You can dance. W opisie podkreślił, że z show wiążą się piękne wspomnienia. Jest jednak w szoku, że część gwiazd przeszła do telewizji publicznej (oprócz Egurroli na taki krok zdecydowały się m.in. Ida Nowakowska oraz Patricia Kazdi):

#Youcandance to dla mnie piękne wspomnienia. Wszystko się kończy, by zacząć mogło się nowe. Zmieniał się skład jurorski oraz prowadząca. Aż jestem w szoku, że połowa tego składu wybrała się na bal reżimowej telewizji. Mówiąc: „to tylko rozrywka”. Fakt. Na balach u wielu sku***eli zawsze grała jakaś orkiestra, tańczył jakiś balet, grali jacyś aktorzy i to jest w tym najgorsze. Oczywiście to moje subiektywne odczucia. Każdy robi co chce i podejmuje dobre dla siebie decyzje.

Dalej było tylko ostrzej. Tancerz nie mógł tego mocniej ująć:

Jedni uprawiają seks bo kochają partnera/partnerkę inni bo kochają seks a inni bo kochają pieniądze #amen

Spora grupa internautów zgadza się z opinią Michała i pisze, że trafił w punkt. Też tak uważacie?


Michał Piróg o You can dance i zachowaniu niektórych osób związanych z produkcją

Michał Piróg o You can dance i zachowaniu niektórych osób związanych z produkcją

Michał Piróg o You can dance i zachowaniu niektórych osób związanych z produkcją

Michał Piróg o You can dance i zachowaniu niektórych osób związanych z produkcją

Michał Piróg o You can dance i zachowaniu niektórych osób związanych z produkcją

Michał Piróg o You can dance i zachowaniu niektórych osób związanych z produkcją

Dodaj komentarz

 • Gośćdona pisze:

  ja sobie nie wyobrazam zeby byle kto mowil mi co ja mam robic gdzie isc i z kim rozmawiac , przeciez to jest odbieranie komus wolnosci ! piroga zazdrosc zzera , tylko chce przypomniec tym co tak atakuja Egurola, ze on od dawna wspolpracuje z TVP i nie od dzis / ludzie wyluzujcie ta nienawisc antypolska do drugiego czlowieka /

 • Gość pisze:

  To jest w tym kraju demokracja i wolność, czy nie? Jakim prawem \'elity\' decyduja co wolno? Obrzydliwość

 • Gość pisze:

  Jakim prawem zaszczuwa się człowieka ,i próbuje wpływać na jego decyzje zawodowe. Dlaczego Piróg i Rusinowa pozwalają sobie na osobiste wycieczki ,ich zachowanie i moralność też nie wszystkim się podoba. Święci się znależli.

  • Gość26 pisze:

   To, to samo prawo, które pozwalało w trakcie II wojny światowej wypowiadać hasło „TYLKO ŚWINIE SIEDZĄ W KINIE” pod adresem kolaborantów i przeciw propagandzie w kronikach filmowych puszczanych przed seansem.

 • Mam pisze:

  Pieróg 🤣🤣 to hejciarz!!! Pan Agurola robi to co dla niego dobre…. Da sobie radę…. Powodzenia…. Hejterom stop!!!

 • Paulina pisze:

  Wypowiedź pana Piróga to zwykły hejt i zazdrość. Jest pan związany ze stacją TVN, która jest dużo gorsza pod wieloma względami niż TVP. Panu Agustinowi życzę sukcesów.

 • Gość pisze:

  Żądza pieniądza – brak kręgosłupa moralnego – przykre .

 • Gośćhelar pisze:

  Ale ujadają – nędzne pieski!!!!

 • Gość pisze:

  Pan Egurola dawno pracuje w TVP i Badzo pięknie prowadzi tancerzy i grupy. Cudownie że będzie jurorem. Mam nadzieję że pracuje dla widzów i siebie i nie da się zawiści
  Pan pirog niech pilnuje własnego nosa. Bo w tym Tvn tkwi bez rozwoju.

 • Gość pisze:

  Ten wrzask jedt już żałosny. Niech wszyscy zajmą się sobą A nie ciągle oceniają. Gdzie ta tolerancja???

 • Gość LUCY pisze:

  Zazdrość pana Piróga przerasta go że co że to nie on

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×