Szukaj

TVP chwali się przejęciem gwiazdy TVN-u. W „Wiadomościach” wyemitowano pean o nowym jurorze „Dance Dance Dance”

Dance Dance Dance jurorzy

Dance Dance Dance jurorzy

Telewizja Polska oficjalnie przedstawiła nowego jurora w Dance Dance Dance 3. Doczekał się on własnego materiału w głównym wydaniu Wiadomości

Dance Dance Dance to taneczne show, które przyciąga przed telewizory tłumy widzów. Wiosną wystartuje trzecia edycja uwielbianego przez fanów programu. W każdym kolejnym odcinku będziemy mogli zobaczyć gwiazdy, które zarówno w duetach, jak i solo wykonają choreografie inspirowane najpopularniejszymi teledyskami, musicalami czy kinowymi hitami, w których taniec odgrywa główną rolę. Na parkiecie nie brakuje nie tylko tanecznych popisów, ale także wielu emocji. Popisy gwiazd oceni odświeżone jury.

Wokół premiery programu zrobiło się bardzo głośno po tym, jak Anna Mucha poinformowała, że nie zasiądzie za stołem jurorskim. Aktorka oceniała występy swoich znajomych z show-biznesu w drugiej edycji show. Znana była z ciętego języka, przez co wprowadziła do programu sporo kontrowersji. TVP postanowiło nieco ostudzić emocje i nie przedłużyło umowy z gwiazdą serialu M jak Miłość. Z show pożegnał się również obecny w obsadzie od pierwszego sezonu Robert Kupisz.

Wiadomości: Agustin Egurrola doczekał się materiału

Produkcja programu ujawniła dziś nazwiska wszystkich gwiazd, które pojawią się w programie. Od kilku dni wiadomo już, kto będzie prezentował na parkiecie swoje taneczne umiejętności. Znani są także nowi prowadzący, czyli Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Padły także nazwiska wszystkich jurorów. Wśród nich pojawi się Ida Nowakowska oraz Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola.

To właśnie nazwisko najsłynniejszego w Polsce choreografa wzbudziło najwięcej emocji. Przez lata współpracował on ze stacją TVN, gdzie oceniał uczestników programu You Can Dance i Mam Talent. Nowy juror doczekał się oficjalnego przedstawienia w głównym wydaniu Wiadomości. Nazwano go wizjonerem:

Artystyczny transfer roku stał się faktem. Wśród jurorów najbardziej znany choreograf w Polsce Agustin Egurrola, który do Telewizji Polskiej przeszedł z komercyjnej konkurencji. W jury zasiądzie obok Joanny Jędrzejczyk oraz Idy Nowakowskiej. Zapowiadają się wielkie emocje – powiedział na antenie Michał Adamczyk.

Widzowie już nie mogą się doczekać, by zobaczyć swojego ulubieńca po raz kolejny w roli jurora. Jesteśmy ciekawi, czy będzie dla uczestników bardzo surowy, czy wręcz przeciwnie, to Joanna Jędrzejczyk wcieli się w rolę tej najbardziej wymagającej. W końcu jest prawdziwą wojowniczką i nie uznaje kompromisów.


Agustin Egurrola - gwiazdy promują konkurs Eurowizja Junior 2020

Agustin Egurrola - gwiazdy promują konkurs Eurowizja Junior 2020

Agustin Egurrola w jury Dance Dance Dance

Agustin Egurrola w jury Dance Dance Dance

Agustin Egurrola jest już po ślubie?

Agustin Egurrola jest już po ślubie?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×