Szukaj

OFICJALNIE. Znamy skład jury „Dance Dance Dance 3”! TVP przejęła wielką gwiazdę TVN-u!

Dance Dance Dance jurorzy

Skład jury trzeciej edycji Dance Dance Dance właśnie został ujawniony. Już oficjalnie wiemy, kto będzie oceniał popisy taneczne uczestników. Jedno z nazwisk to ogromne zaskoczenie.

Jak co roku taneczny show TVP2 dostarcza wielu emocji. Przez kilka ostatnich tygodni media rozpisywały się na temat nowych uczestników, prowadzących oraz jurorów, których zobaczymy w trzeciej edycji Dance Dance Dance.

O ile udało się już poznać gwiazdy, które będą odwzorowywać niezapomniane choreografie z klipów znanych na całym świecie oraz prowadzących, którzy także występowali na scenie Dance Dance Dance w poprzedniej edycji, o tyle cały skład jury był trzymany w tajemnicy do ostatniej chwili.

Dance Dance Dance 3: Kto w jury? Znamy cały skład

Wiadomo już, że w Dance Dance Dance 3 nie zobaczymy Anny Muchy i Roberta Kupisza. Produkcja ujawniła dziś nazwiska gwiazd, które zajmą ich miejsca. Jedna z nich od początku kariery była związana z TVN-em.

Od marca 2021 roku taneczne poczynania gwiazd oceniać będą:

Ida Nowakowska, którą widzowie mogą oglądać od pierwszej edycji show. Jej znajomość sztuki tanecznej i wnikliwe oko nie raz dały się we znaki uczestnikom poprzednich edycji.

Joanna Jędrzejczyk, która zadebiutuje w roli jurorki w trzeciej edycji „Dance Dance Dance”. Dzięki dyscyplinie, silnej woli, wytrwałości i sumiennym treningom zdobyła m.in.: trzykrotnie tytuł mistrzyni świata, dwukrotnie tytuł mistrzyni Europy oraz pięciokrotnie tytuł mistrzyni Polski w boksie tajskim. Była pierwszą Polką w UFC, najbardziej prestiżowej organizacji MMA na świecie, której została mistrzynią w wadze słomkowej i dzierżyła pas przez ponad dwa lata (2015-2017).

Po raz pierwszy na fotelu jurora zasiądzie także człowiek, dla którego taniec to życie. Od lat najlepszy i najbardziej rozpoznawalny choreograf w Polsce. Od marca w Dance Dance Dance widzowie zobaczą Agustina Egurrolę, który z programem związany jest od pierwszej edycji. To właśnie Agustin jest głównym choreografem tanecznego show, a jego tancerze z grupy Volt szkolą uczestników i towarzyszą im podczas występów na multimedialnej scenie show.

W nowej edycji Dance Dance Dance Agustin Egurrola towarzyszy uczestnikom programu od pierwszych treningów, które rozpoczęły się kilka tygodni temu. Baczne obserwacje choreografa z pewnością znajdą odzwierciedlenie w ocenach tanecznych poczynań uczestników.

Dotychczas Egurrola kojarzony był z formatami realizowanymi dla TVN-u. Publiczność szczególnie kojarzy go z shows You Can Dance i Mam talent.

Dance Dance Dance 3: Uczestnicy i prowadzący

Przypomnijmy, że na parkiecie trzeciej edycji Dance Dance Dance zatańczą:

  • prowadzący Pytanie na śniadanieMałgorzata Opczowska i Robert El Gendy,
  • znani z siódmej edycji programu Rolnik szuka żony Marta Paszkin i Paweł Bodzianny,
  • wokalistka Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak,
  • aktorka Anna Matysiak i wokalista StanisławKarpiel-Bułecka,
  • znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak,
  • influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas.

W każdym odcinku duety zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Wszystko na multimedialnej scenie, która łączy świat realny z rozszerzoną rzeczywistością.

Zwycięska para przekaże 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny. Pozostali uczestnicy również wesprą finansowo wskazaną przez siebie instytucję pożytku publicznego.

Program poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Trzecia edycja Dance Dance Dance od marca w TVP2.


Ekipa Dance Dance Dance 3

Ekipa Dance Dance Dance 3

Ida Nowakowska w jury Dance Dance Dance

Ida Nowakowska w jury Dance Dance Dance

Joanna Jędrzejczyk w jury Dance Dance Dance

Joanna Jędrzejczyk w jury Dance Dance Dance

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×