Woźniak-Starak zachwycona Billie Eilish na MET Gali. Nie tyle urzekł ją wygląd kreacji, co historia jaka się za nią kryje

Agnieszka Woźniak - Starak

Agnieszka Woźniak - Starak

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła skomentować postawę Billie Eilish. Okazuje się, że przy okazji MET Gali wokalistce udało się wywalczyć coś niesamowitego. Oscar de la Renta przystał na ostre warunki wokalistki, tylko po to, by w jego kreacji poprowadziła prestiżowe wydarzenie. 

MET Gala to jedno z największych wydarzeń w show-biznesie. W tym roku odbyło się już po raz 74. Gala, która tradycyjnie odbywała się w maju, tym razem, ze względu na pandemię została wyjątkowo przeniesiona na wrzesień. W nowojorskim Museum of Art pojawiła się plejada gwiazd znanych ze świata mody, muzyki, polityki, czy telewizji. Przedstawicieli show-biznesu osobiście zaprosiła na prestiżową imprezę Anna Wintour, która od 1995 roku przewodniczy temu wydarzeniu.

Tego wieczoru na czerwonym dywanie nie zabrakło gwiazd w najbardziej wymyślnych strojach. Każdego roku imprezie towarzyszy bowiem temat przewodni, który definiuje obowiązujący dress code. 74 MET Gala upłynęła pod znakiem American Independence. Jest to bezpośrednie nawiązanie do wystawy In America: A Lexicon of Fashion (W Ameryce: Leksykon mody), którą będzie można oglądać aż do 5 marca 2022 roku.

Agnieszka Woźniak- Starak komentuje kreację Billie Eilish z MET Gali

MET Gala to jedno z najgłośniejszych modowych wydarzeń roku. Niektóre z kreacji są komentowane przez fanów jeszcze przez kolejne lata. Najbardziej znani projektanci marzą o tym, by to właśnie w ich strojach gwiazdy pozowały na czerwonym dywanie. Ze względu na rangę wydarzenia są oni w stanie spełnić wiele z ich zachcianek, ale także pójść na wszelkie ustępstwa. Okazuje się, że bardzo twarde wymagania co do stroju postawiła wokalistka Billie Eilish.

Piosenkarka, to jedna z najbardziej utalentowanych artystek młodego pokolenia. Zachwyca nie tylko wokalnymi umiejętnościami, ale także dojrzałymi poglądami. Na początku swojej kariery długo nie afiszowała się ze swoimi kobiecymi kształtami, nie chcąc być postrzeganą przez pryzmat powierzchowności. Dopiero gdy osiągnęła sukces, postawiła na bardzo kobiecy wizerunek.

Billie była jedną z prowadzących tegoroczną MET Galę. Nie brakowało zapewne domów mody, które widziałyby ją tego dnia w swojej kreacji. Wybrała ona piękną różową suknię Oscara de la Renty z kilkumetrowym trenem. Postawiła jednak bardzo twardy warunek. To, co wywalczyła, nie umknęło uwadze Agnieszki Woźniak-Starak, która na Instagramie zachwyciła się doniesieniami zza oceanu.

Billie Eilish zgodziła się założyć suknię Oscara de la Renty na MET galę, pod warunkiem, że marka całkowicie zrezygnuje ze sprzedaży futer. Brawo! – napisała Agnieszka Woźniak – Starak.

Trzeba przyznać, że bardzo dojrzała postawa wokalistki zasługuje na gromkie brawa. Agnieszka Woźniak-Starak jest wielką miłośniczką zwierząt, dlatego nie dziwi fakt, że cieszy ją to, co udało się osiągnąć młodziutkiej Billie.


Agnieszka Woźniak-Starak komentuje Billie Eilish na MET Gali

Agnieszka Woźniak-Starak komentuje Billie Eilish na MET Gali

Billie Eilish – MET Gala 2021, kreacja: Oscar de la Renta

Billie Eilish – MET Gala 2021, kreacja: Oscar de la Renta

Billie Eilish – MET Gala 2021, kreacja: Oscar de la Renta

Billie Eilish – MET Gala 2021, kreacja: Oscar de la Renta

Komentarze

  • Gośćgosc pisze:

    Kiedyś była sobą a teraz jest jak wszystkie inne

  • Gość pisze:

    Taki live w cuda nie wierzymy ale przynajmniej coś się dzieje najwaźnie źe nie skacze z balkonu tylko korzysta z tego co jest a juź niedługó polska słowenia nie zapłaciłem za kibel w berlinie moze za to 1€ kupie wille z basenem merca i zwiedzę cały świat kto wie i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×