Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak została oszukana przez prezydenta! Ujawniła rozmowę

Agnieszka Woźniak-Starak wybrała żenadę 2018 roku

Agnieszka Woźniak-Starak oszukana przez prezydenta Warszawy

Wygląd ana to, że Rafał Trzaskowski wie jak zaskarbić sobie miłość mieszkańców Warszawy. Jedną z pierwszych decyzji, jakie podjął po objęciu urzędu prezydenta stolicy, było zablokowanie strzelania petardami i fajerwerkami podczas Sylwestra organizowanego przez miasto. Jak wyjawił, pokaz fajerwerków został usunięty z programu ze względu na zwierzęta.

Informację osobiście potwierdził w social mediach:

Potwierdzam – w tym roku w Sylwestra #WarszawaNieStrzela. Podczas imprezy sylwestrowej organizowanej przez Miasto Stołeczne Warszawa nie będzie pokazu głośnych fajerwerków. Bąbel wygląda na zadowolonego

Wśród zadowolonych z tej decyzji znalazła się Agnieszka Woźniak-Starak, która na swoim Instagramie pochwaliła prezydenta Warszawy i jednocześnie ujawniła kłamstwo, które usłyszała od jego poprzedniczki:

W zeszłym roku po konferencji prasowej warszawskiego Sylwestra zapytałam Panią Prezydent Hannę Gronkiewicz-Waltz, czy naprawdę musimy strzelać? Pani prezydent powiedziała – to nie my, to telewizja, nie mam na to wpływu. Telewizja zaś – to nie my, to miasto. Prawdy nie doszłam. I dlatego z całego serca dziękuję Rafałowi Trzaskowskiemu, to był naprawdę dobrze zainwestowany głos. Brawo!

P.S A najbardziej wdzięczne są moje psy. Zwłaszcza jeden, największy

Pozostaje jedynie liczyć, że wszystkie miasta wezmą przykład ze stolicy i w tą wyjątkową noc zrezygnują ze strzelania tak, jak Warszawa. Zabawa zabawą, ale powinniśmy też pamiętać o naszych małych towarzyszach. 😉

Rafał Trzaskowski z grzywką i w długich włosach. Michał Żebrowski pokazał stare zdjęcie, które jest HITEM internetu!

Oto zarobki Rafała Trzaskowskiego. Tyle dostanie jako nowy prezydent Warszawy

 

Rafał Trzaskowski pokazał syna! Nowy prezydent Warszawy świętował zwycięstwo w towarzystwie małego Stasia!


Jak spędzasz sylwestra?

×