Szukaj

Przerażająco piękna Agnieszka Woźniak-Starak znalazła IDEALNE przebranie na Halloween. Jej mąż nie był gorszy!

Agnieszka Woźniak-Starak przebrała się za Morticię z Rodziny Addamsów

Agnieszka Woźniak-Starak jako Morticia z Rodziny Addamsów

Choć Halloween nie jest polskim świętem, zdobyło w naszym kraju niesamowitą popularność. Głównie wśród dzieci, nie da się ukryć, ale i dorośli ulegają magii przerażającej atmosfery, wymyślnych kostiumów i zabawy niczym z horroru. Każdy lubi się czasem bać, prawda? Gwiazdy co roku prześcigają się w wymyślaniu najbardziej przerażających i efektownych kostiumów, nie zapominając przy tym by wyglądać fantastycznie. Agnieszka Woźniak-Starak wie o tym jak mało kto!

W tym roku gwiazda i jej partner wybrali dla siebie kostiumy z Rodziny Addamsów, popularnej kreskówki dla dzieci opowiadającej o perypetiach rodziny rodem z koszmaru. Ta, wbrew pozorom, ciepła i zabawna animacja podbiła serca dzieci i dorosłych, a przedstawieni w niej bohaterowie uważani są już za kultowych.

Agnieszka przebrała się za przepiękną Morticię Addams, a Piotr Woźniak-Starak, sądząc po kapeluszu i rozburzonej fryzurze, za Kuzyna Coś. Nie byli sami! Na Instagramie Agnieszki pojawiły się nie tylko zdjęcia prezentujące jej przebranie, ale także filmik, na którym wraz ze znajomymi robią zabawne miny. Swoją drogą, Woźniak-Starak powinna pomyśleć o przefarbowaniu się na czarno. Ten kolor doskonale jej pasuje!

Jak wam się podobają w takich wydaniach? Wystarczająco strasznie?

#adamsfamily ?

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Gwiazdy na prezentacji kolekcji Erdem dla H&M: Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Socha, Magda Mołek, Renata Kaczoruk

Agnieszka Woźniak-Starak z klonem księżnej Kate zatopione w kwiatach na prezentacji ubrań H&M!

Agnieszka Woźniak-Starak poszła do wróżki i oniemiała! Przepowiednia już się spełnia!


Czy świętujesz Halloween?

×