Szukaj

Agnieszka Włodarczyk ma problem z powrotem do Polski z Indonezji. Wszystko przez to, co kupiła

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk wybrała się na zakupy na wyspie Gili, czym pochwaliła się na Instagramie. Tak zaszalała, że stanęła przed niemałym dylematem.

Pod koniec listopada Agnieszka Włodarczyk spakowała walizki i przeniosła się w znacznie cieplejsze miejsce. Poleciała na Gili, indonezyjską wyspę, która znajduje się blisko Bali. Aktorka co jakiś czas publikuje nowe zdjęcia z podróży. Wśród nich nie brakuje ujęć z Robertem Karasiem, który jest jej nowym partnerem.

Kilka tygodni temu kolorową prasę obiegły plotki, że para postanowiła stanąć na ślubnym kobiercu. Dowodem miały być zdjęcia, na których Agnieszka pozuje w białej sukni, a na głowie ma wianek upleciony ze świeżych kwiatów. Sama zainteresowana nieco podkręcała plotki. W poście napisała, że serdecznie poleca usługi jednej z firm, która słynie z organizacji ślubów.

Po powrocie na Gili Air czekała na mnie niespodzianka urodzinowa. Byłam ogromnie wzruszona, kiedy zobaczyłam tak pięknie udekorowany stół. Jeśli kiedykolwiek przyjdzie Wam do głowy, żeby zrobić przyjęcie, ślub albo najlepiej dwa w jednym, warto poprosić o pomoc @wedonbali.

Chociaż internauci w komentarzach dopytywali Włodarczyk o jej stan cywilny, gwiazda nie zareagowała na żadną z zaczepek.

Agnieszka Włodarczyk chwali się zakupami. Nieźle zaszalała

We wtorek gwiazda podzieliła się kolejnym zdjęciem, które powstało podczas jej rajskiego urlopu. Tym razem siedzi na huśtawce. Ma na sobie jasną, różową sukienkę, która świetnie kontrastuje z jej opalenizną. Włodarczyk w opisie poinformowała, że po dwóch miesiącach wreszcie wybrała się na zakupy:

Po dwóch miesiącach zarobiłam porządny „szoping”, i chyba nigdy zakupy nie sprawiły mi takiej przyjemności.

Agnieszka tak ucieszyła się z zakupów, że w ich trakcie nieźle zaszalała. Przez to stanęła przed niemałym problemem. Kupiła tyle ubrań, że nie wie, jak wszystkie zmieści je w walizkę, gdy będzie chciała wrócić do Polski:

Nie wiem jak się zabiorę do Polski — dodała Agnieszka Włodarczyk.

Internauci są zachwyceni nowym zdjęciem aktorki. W komentarzach komplementują jej urodę:

  • Aga, piękna ta różowa szata. Ładnie Ci w „kolorach”, ożywiają Cię.
  • Nie ma do czego wracać 🙂 Proszę wypoczywać. Chociaż tam jest spokojnie pozdrawiam.
  • Oj tam Aguś dasz radę. Ślicznie wyglądasz.

Trzeba przyznać, że fani gwiazdy mają stuprocentową rację. Agnieszka Włodarczyk na urlopie doskonale się prezentuje.


Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×