Szukaj

Agnieszka Pilaszewska w burzy blond loków. Wygląda lepiej niż kiedykolwiek, tylko ten smutny wpis: „Aktorsko bezużyteczna”

Agnieszka Pilaszewska

Agnieszka Pilaszewska

Agnieszka Pilaszewska na swoim Instagramie często komentuje otaczającą nas rzeczywistość. Tym razem nawiązała do szczepień i swojego zawodu. Co napisała?

Agnieszka Pilaszewska największą popularność zdobyła, jako odtwórczyni postaci Aliny Krawczyk w serialu Miodowe lata. Znana jest też publiczności z roli Uli w Ja wam pokażę, a także jako Jadwiga Górka z Barw Szczęścia. W 2005 roku związała się z zespołem artystycznym Teatru Współczesnego, z którym współpracuje do dziś. Jest również scenarzystką popularnego serialu Przepis na życie.

Zyskała ogromną sympatię widzów, co przeniosło się również na popularność na Instagramie. Obecnie jej konto obserwuje ponad 13 tysięcy internautów. Aktorka chętnie dzieli się relacjami z życia prywatnego, jak i zawodowego ze swoimi fanami. Z odwagą pisze to, co myśli. Jej bezpośredniość kochają wszyscy. Tym razem w poście nawiązała do obecnej sytuacji.

Agnieszka Pilaszewska zastanawia się, kiedy zostanie zaszczepiona

Agnieszka Pilaszewska rozkochała w sobie publiczność występem w Miodowych latach. Ma również na swoim koncie wiele ról filmowych i teatralnych, a w pewnym momencie odkryła w sobie nową pasję i została scenarzystką. To jej dziełem są między innymi Przepis na życie, Sama słodycz czy Ultraviolet. Dzięki pisaniu aktorka spędza więcej czasu w domu z rodziną – mężem Maciejem Maciejewskim i córką Kornelią.

Nie zrezygnowała ze swojej aktorskiej kariery i gdy tylko pojawia się ciekawa propozycja, przyjmuje ją. Widzowie Netflixa mogli Pilaszewską obejrzeć w serialu The Eddy. Zagrała w nim mamę bohaterki kreowanej przez Joannę Kulig. Zdjęcia do zagranicznego serialu i praca z wybitnym reżyserem Damienem Chazelle, były dla niej wielką przyjemnością.

Ten serial to wielka przygoda mojego życia. Począwszy od zdjęć próbnych, czasu spędzonego w Paryżu podczas realizacji, cały czas cieszę się na samo wspomnienie! Joasia Kulig, Alan Poul, Jack Thorne, Amandla Stenberg, Houda Benyamina, Laila Marrakchi, Patrick Spence… Jestem wdzięczna za to spotkanie – napisała na Instagramie.

Tymczasem w środę na jej Instagramie pojawił się post w całkiem innym tonie. Pilaszewska pisze, że jest aktorsko bezużyteczna. Mówi też o braku poczucia bezpieczeństwa, przez panosząca się pandemię. Obiecuje jednak, że nie przestanie pisać:

No cóż… aktorsko bezużyteczna, w poczuciu nieustannego zagrożenia (zaszczepię się w jakimś… 2027?) zanim zgolę się na łyso i nauczę tańczyć na rurze-zarzucę tę ośnieżoną krainę swoimi mniej lub bardziej udanymi opowieściami. Przykryję Was nimi, dotulę tak, że kolejnej zimy obejdziecie się bez śniegu – napisała.

Internauci są zachwyceni zdjęciem, którym Pilasewska opatrzyła post. Dzięki nowej publikacji mogą zobaczyć, jak ich ulubienica wygląda obecnie. Widać, że zapuściła włosy i przefarbowała je na blond, a czas jest dla niej bardzo łaskawy. Fani liczą też na to, że aktorka spełni obietnicę i będzie nadal pisać scenariusze do kolejnych hitowych produkcji.


Agnieszka Pilaszewska 2021

Agnieszka Pilaszewska 2021

Agnieszka Pilaszewska 2020

Agnieszka Pilaszewska 2020

Agnieszka Pilaszewska 2020

Agnieszka Pilaszewska 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×